Menu

LED AOC C27G2U

Cechy produktu

  • Producent AOC 
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 x 

Opis

C27G2U/BK
momentalnie prędki, odkształcony monitor 27 z matrycą VA, częstotliwością odświeżania 165 Hz, czasem reakcji 1 ms i obsługą FreeSync Premium. C27G2U błyszczy w grach akcji. Dzięki częstotliwości odświeżania 165 Hz i czasowi reakcji 1 ms, zagwarantuje perfekcyjny obraz. Jego duża przekątna 27 i zakrzywienie 1500R udoskonaloną imersję. FreeSync Premium optymalizuje współpracę między ekranem a kartą graficzną.

165Hz
Częstotliwość odświeżania 165 Hz, znacznie przekraczająca typowe w branży 60 Hz, powoduje, iż gry są stanowczo płynne. Zrealizuj potencjał swej karty graficznej. Zapomnij o zrywaniu klatek i rozmyciu ruchu. Poczuj, jak Twój refleks łączy się w jedno z akcją. Nigdy nie patrz wstecz.

1ms
Czas reakcji piksela wynoszący 1 ms oznacza prędkość bez rozmycia, poprawiając wrażenia z grania. Szybka akcja i dramatyczne przejścia są przedstawiane płynnie, bez irytujących efektów duchów. Wybierz odpowiednią drogę do sukcesu i nie daj się zatrzymać powolnemu ekranowi.

Freesync Premium
Korzystaj z najkorzystniejszej jakości obrazu, choćby w prędkich grach. Technika AMD FreeSyncPremium gwarantuje synchronizację częstotliwości odświeżania karty graficznej i monitora, co zapewnia płynną rozgrywkę na najwyższych poziomie. AMD FreeSync Premium proponuje częstotliwość odświeżania co najmniej 120 Hz, co zmniejsza rozmycie i wyostrza obraz na rzecz większego realizmu. Funkcja LFC usuwa ryzyko przycinania się gier, gdy ilość klatek spadnie poniżej częstotliwości odświeżania.

6 Games mode
przystosuj swój monitor do rodzaju gry za kliknięciem przycisku. Przełączaj ustawienia pomiędzy gotowymi ustawieniami do gier FPS, wyścigów lub gier RTS albo skonfiguruj i zapisz własne wyśmienite ustawienia. Klawiatura do ustawień AOC powoduje, iż przełączanie pomiędzy profilami i regulacja ustawień są szybkie i nieskomplikowane.

Height adjustment
Dbamy o Twoje dobre samopoczucie. Dlatego ten monitor proponuje opcje pozwalające na regulację wysokości, które pozwolą uzyskać idealną postawę podczas pracy, grania albo oglądania filmów. Przypasowanie monitora AOC do swoich potrzeb nie tylko pomaga ograniczyć zmęczenie i zachować zdrowie. W ostatecznym rozrachunku pozwala to ponadto użytkownikowi wraz z zespołem osiągać lepsze wyniki, niezależnie od charakteru pracy.

1500R Curved
odkształcona kompozycja otacza użytkownika, umieszczając go w samym centrum akcji i zapewniając wciągające wrażenia z grania.

Low Input Lag
Uwolnij swój refleks, przełączając się na Tryb niskiego opóźnienia AOC. Zapomnij o bajerach graficznych: ten tryb przełącza monitor na ustawienia stawiające czysty czas reakcji na pierwszym miejscu, zapewniając decydującą przewagę w wyrównanych starciach, gdy decydują ułamki sekund.

G-menu
Menu G AOC to gratisowe narzędzie, które możesz zainstalować na swym komputerze i korzystać z pełnej indywidualizacji w połączeniu z maksymalną wygodą obsługi dowolnego monitora AOC albo AGON

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.