Menu

LED AOC C32G2AE

Cechy produktu

  • Producent AOC 
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 x 
  • Funkcje wbudowane głośniki 

Opis

obfity monitor 31,5" z matrycą VA, częstotliwością odświeżania 165 Hz, czasem reakcji 1 ms i obsługą FreeSync Premium
Matryca VA o przekątnej 31,5" zapewnia wyśmienite wrażenia dzięki częstotliwości odświeżania 165 HZ i czasowi reakcji 1 ms. Dzięki swoim wymiarom i zakrzywieniu 1500R, ten gigant wyświetla prawdziwie zapierający dech w piersiach obraz. Obsługa FreeSync Premium zapewnia perfekcyjną synchronizację między monitorem a kartą graficzną.

165Hz
Częstotliwość odświeżania 165 Hz, widocznie przekraczająca charakterystyczne w branży 60 Hz, sprawia, że gry są wyjątkowo płynne. Zrealizuj potencjał swojej karty graficznej. Zapomnij o zrywaniu klatek i rozmyciu ruchu. Poczuj, jak Twój refleks łączy się w jedno z akcją. Nigdy nie patrz wstecz.

1ms
Czas reakcji piksela wynoszący 1 ms oznacza szybkość bez rozmycia, poprawiając wrażenia z grania. Szybka akcja i dramatyczne przejścia są ukazujene płynnie, bez irytujących efektów duchów. Wybierz odpowiednią drogę do sukcesu i nie daj się zatrzymać powolnemu ekranowi.

6 Games mode
dopasuj swój monitor do rodzaju gry za kliknięciem przycisku. Przełączaj ustawienia między gotowymi ustawieniami do gier FPS, wyścigów albo gier RTS albo skonfiguruj i zapisz własne świetne ustawienia. Klawiatura do ustawień AOC powoduje, iż przełączanie między profilami i regulacja ustawień są prędkie i łatwe.

1500R Curved
wykrzywiona kompozycja otacza użytkownika, umieszczając go w samym centrum akcji i zapewniając wciągające wrażenia z grania.

Low Input Lag
Uwolnij swój refleks, przełączając się na Tryb niskiego opóźnienia AOC. Zapomnij o bajerach graficznych: ten tryb przełącza monitor na ustawienia stawiające czysty czas reakcji na pierwszym miejscu, gwarantując decydującą przewagę w wyrównanych starciach, gdy decydują ułamki sekund.

G-menu
Menu G AOC to darmowe narzędzie, które możesz zainstalować na swoim komputerze i korzystać z pełnej indywidualizacji w połączeniu z maksymalną wygodą obsługi dowolnego monitora AOC albo AGON

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.