Menu

LED AOC CQ27G2U

Cechy produktu

  • Producent AOC 
  • Rozdzielczość 2560 x 1440 x 
  • Funkcje wbudowane głośniki 

Opis

Monitor CQ27G2UPrzenoszący Cię w sam środek akcji 27-calowy wykrzywiony monitor dla graczy z częstotliwością odświeżania 144 Hz i czasem reakcji 1 msCQ27G2U to nadzwyczajne rozwiązanie dla każdego, kto chce grać z przyjemnością w rozdzielczości QHD.

zakrzywiona 27-calowa matryca VA wyświetla obraz perfekcyjnej jakości z częstotliwością odświeżania 144 Hz, czasem reakcji 1 ms i płynnością zapewniana przez FreeSync. QHD Dzięki rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli Quad HD (QHD) zapewnia najwyższą jakość i ostrość obrazu, a także wysoki poziom jego szczegółowości.

Szerokoekranowe proporcje obrazu 16:9 gwarantują wystarczającą ilość miejsca zarówno na aplikacje biurowe, jak i rozrywkę w postaci gier i filmów. Curved odkształcona konstrukcja otacza użytkownika, umieszczając go w samym centrum akcji i zapewniając wciągające wrażenia z grania.

1ms Czas reakcji piksela wynoszący 1 ms oznacza prędkość bez rozmycia, poprawiając wrażenia z grania. Szybka akcja i dramatyczne przejścia są pokazujene płynnie, bez irytujących efektów duchów. Wybierz odpowiednią drogę do sukcesu i nie daj się zatrzymać powolnemu ekranowi.

144Hz Skorzystaj z dwukrotnie wyższej częstotliwości odświeżania w kontraście do innych monitorów i pożegnaj zrywanie klatek i rozmycie ruchu. Dzięki częstotliwości odświeżania 144 Hz każda klatka jest wyświetlana ostro i płynnie, dzięki temu możesz starannie wymierzyć linię w każdej strzelance i rozkoszować się płynnym ruchem podczas prędkich wyścigów.

Model: CQ27G2U/BKAkcesoria w zestawie: Akcesoria opcjonalne: Pozostałe parametry: informacje o gwarancji:...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.