Menu

LED AOC CU34P2A

Cechy produktu

  • Producent AOC 
  • Rozdzielczość 3440 x 1440 x 

Opis

sprawność, łączność i komfort dzięki zakrzywionemu ultrapanoramicznemu ekranowi 1500R 34 QHD
fachowych użytkowników poszukujących prawdziwej produktywności z pewnością zadowoli monitor CU34P2A. Ten model jest wyekwipowany w zakrzywiony wyświetlacz 1500R 34 VA/3FL o ultrapanoramicznym współczynniku kształtu 21:9, rozdzielczości QHD i jasności 300 cd/m. Do bogatego zestawu innowacyjnych funkcji zaliczają się znaczne kąty oglądania 178°/178°, złącza HDMI i DP, koncentrator USB 3.2 oraz samoczynne wykrywanie sygnału źródłowego.

Ergonomia
Poczuj wygodę! Obrotowe podstawy AOC z regulacją wysokości i nachylenia pomagają uzyskać najwygodniejsze i najzdrowsze położenie monitora.

Trzyletnia gwarancja
marka AOC udziela na każdy monitor trzyletniej gwarancji, licząc od dnia zakupu. W okresie gwarancyjnym monitory AOC z usterkami produkcyjnymi albo ich wadliwe podzespoły są naprawiane lub wymieniane na koszt firmy. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w pełnym oświadczeniu gwarancyjnym AOC.

obfity kąt oglądania
wielki kąt oglądania zapewnia skrupulatne wyświetlanie barw pod kątem widzenia do 178°. W ten sposób, nieistotne, skąd na niego patrzysz, by zobaczyć nieprzeciętnie wyświetlone barwy.

Rozdzielczość WQHD
Dzięki rozdzielczości 3440 x 1440 pikseli Wide Quad HD (WQHD) zagwarantuje najwyższą jakość i ostrość obrazu oraz wysoki poziom jego szczegółowości. Szerokoekranowe proporcje obrazu 21:9 są wspaniałe do oglądania filmów w pokaźnym formacie albo grania w najnowsze gry, ale sprawdzają się także w trakcie pracy. 8-bitowe barwy gwarantują szeroką paletę kolorów, która sprawia, iż obrazy są jaskrawe i naturalne.

Flicker Free
technologia Flicker-Free AOC wykorzystuje matrycę z podświetleniem prądu stałego, co ogranicza natężenie światła wywołujące migotanie. Teraz, gdy zmęczenie oczu i dyskomfort są całkowicie ograniczone, komfortowo rozkoszuj się długimi i intensywnymi sesjami grania!

Tryb Low Blue Light
Niebieskie światło o krótkiej długości fali może być szkodliwe dla oczu. Technika AOC Low Blue Light blokuje krzywdzące niebieskie promieniowanie świetlne, nie zmieniając barwy ekranu. Inne próby redukcji niebieskiego światła wykorzystują filtry albo ustawienia, które wywołują przyciemnienie/zażółcenie obrazu.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.