Menu

LED AOC G2460PF

Cechy produktu

  • Producent AOC 
  • Przekątna ekranu 24 "
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 
  • Funkcje pivot, wbudowane głośniki 
  • Czas reakcji 1 ms
  • Jasność ekranu 350 cd/m2
  • Pobór mocy 22.7 W
  • Kontrast 80000000:1 
  • Wysokość 56.5 cm
  • Szerokość 56.5 cm

Opis

24-calowy wyświetlacz AOC G2460PF zaprojektowany dla poważnych graczy zagwarantuje istotnie płynne wrażenia z gry dzięki AMD FreeSync™. W połączeniu z kartą grafiki AMD Radeon™ i sterownikiem AMD Catalyst™, FreeSync™ płynnie synchronizuje częstotliwości odświeżania monitora i procesora graficznego, eliminując przerywanie, zrywanie klatek i opóźnienie sygnału wejściowego.

Ultrakrótki czas reakcji 1 ms i imponująca częstotliwość odświeżania 144 Hz ogranicza odwracające uwagę zakłócenia, jak rozmycie obrazu i ghosting, co może decydować o zwycięstwie albo porażce. Nieważne, czy ścigasz się na torze, czy podkradasz się do wroga w grze FPS, rozdzielczość Full HD zapewnia ostry i realistyczny obraz.

Trzyletnia gwarancja marka AOC udziela na każdy monitor trzyletniej gwarancji, licząc od dnia zakupu. W okresie gwarancyjnym monitory AOC z usterkami produkcyjnymi lub ich wadliwe podzespoły są naprawiane lub wymieniane na koszt firmy.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć w pełnym oświadczeniu gwarancyjnym AOC. Częstotliwość odświeżania 144 Hz Pożegnaj rozmycie obrazu! Zapewnij sobie dwukrotnie wyższą częstotliwość odświeżania w kontraście do innych monitorów i zapomnij o przeciwnikach wyglądających, jakby skakali w poprzek ekranu, co sprawia, iż są tak trudnymi celami.

Dzięki częstotliwości odświeżania 144 Hz widzisz kluczowe, pomijane wcześniej klatki na ekranie, co pozwala wyraźnie zobaczyć ruchy przeciwnika, z genialną płynnością, bez rozmycia obrazu i przerywania.

Gry są za korzystne, żeby pozostawać niewidoczne. Czas reakcji GTG wynoszący 1 ms Czas reakcji piksela GTG 1 wynoszący 1 ms oznacza szybkość bez rozmycia, polepszając wrażenia z grania. Szybka akcja i dramatyczne przejścia są pokazujene płynnie, bez irytujących efektów duchów.

Wybierz optymalnyą drogę do sukcesu i nie daj się zatrzymać powolnemu ekranowi. Blokada bezpieczeństwa Kensington Nigdy nie musisz się więcej przejmować pozostawieniem monitora podczas drzemki na LAN Party.

Blokada Kensington daje Ci bezpieczeństwo i swobodę "podładowania akumulatorów" na następny mecz. +50 do Obrony. Regulacja wysokości i nachylenia Podstawa AOC regulowana w 4 kierunkach pozwala użytkownikowi na łatwą modyfikację wysokości monitora do 130 mm, obracanie monitora w lewo i w prawo, zmianę kąta nachylenia monitora i przekręcenie monitora o 90º w celu dopasowania do poziomu oczu.

Ciesz się długimi sesjami grania, korzystając z praktycznego komfortu. Granie, na Twój sposób. Flicker Free Hybrydowa technika AOC Flicker Free reguluje jasność bez efektu migotania, zapewniając komfortowe oglądanie.

Centrum łączności zaimplementowany aktywny i pasywny koncentrator (hub) USB 2.0 gwarantują łatwo przystępne gniazda do komfortowego przyłączania sprzętów USB. Gotowy do obsługi multimediów z wejściem HDMI - złącze HDMI (High-Definition Multimedia Interface) zezwala na podłączenie dopełniającego urządzenia do monitora z częstotliwością do 60 Hz.

Można prędko przełączać pomiędzy komputerem PC a konsolą, żeby korzystać z ogromnego bogactwa nowych możliwości, grając w swoje wszystkie ulubione gry na wszystkich ulubionych platformach. Display Port - DisplayPort pozostał zaprojektowany jako przyszły standard cyfrowych połączeń wideo i audio, ponieważ lepszą efektywność od starszych formatów.

Dual Link DVI - Dual Link DVI praktycznie podwaja szerokość pasma video przy określonej częstotliwości taktowania piksela, co zapewnia obsługę wyższych częstotliwości odświeżania (120/144 Hz) i większą głębię odcieni.

technika AOC i-care AOC robi wszystko, by zapewnić komfort dla oczu, dzięki technologii AOC i-Care, która wykrywa natężenie światła otoczenia i adekwatnie dostosowuje jasność monitora. Wbudowany czujnik mierzy oświetlenie otoczenia wokół monitora i automatycznie dostosowuje jasność ekranu w celu zapewnienia trafnego komfortu, ograniczając zmęczenie oczu.

' zastosowane głośniki Dzięki zastosowanym głośnikom można utrzymywać kontakt z bliskimi, znajomymi oraz współpracownikami. Nie musisz podłączać zewnętrznych głośników, by czerpać przyjemność z oglądania filmów, słuchania muzyki, grania w gry itp.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.