Menu

LED AOC G2790VXA

Cechy produktu

  • Producent AOC 

Opis

Graj na najwyższym poziomie, korzystając z tego ekranu o przekątnej 27" z częstotliwością odświeżania 144 Hz, czasem reakcji 1 ms i obsługą FreeSyncModel AOC 27" G2790VXA to rozsądny monitor dla graczy ze wszystkimi funkcjami, jakich potrzebują obecnie: częstotliwość odświeżania 144 Hz, czas reakcji 1 ms (MPRT), adaptacyjna częstotliwość odświeżania z AMD FreeSync Premium.

Żywe barwy i prędkie piksele dzięki matrycy VA gwarantującej wysoki kontrast. 1ms Czas ReakcjiCzas reakcji piksela GTG wynoszący 1 ms oznacza prędkość bez rozmycia, poprawiając wrażenia z grania. Szybka akcja i dramatyczne przejścia są demonstrujene płynnie, bez irytujących efektów duchów.

Wybierz odpowiednią drogę do sukcesu i nie daj się zatrzymać powolnemu ekranowi. 144Hz Częstotliwość OdświeżaniaSkorzystaj z dwukrotnie wyższej częstotliwości odświeżania w porównaniu do innych monitorów i pożegnaj zrywanie klatek i rozmycie ruchu.

Dzięki częstotliwości odświeżania 144 Hz każda klatka jest wyświetlana ostro i płynnie, dzięki temu możesz starannie wymierzyć kolekcję w każdej strzelance i rozkoszować się płynnym ruchem podczas szybkich wyścigów.

FreeSync Premium~ G90 GamingKorzystaj z najlepszej jakości obrazu, choćby w prędkich grach. Technologia AMD FreeSyncPremium gwarantuje synchronizację częstotliwości odświeżania karty graficznej i monitora, co gwarantuje płynną rozgrywkę na najwyższych poziomie.

AMD FreeSync Premium oferuje częstotliwość odświeżania co najmniej 120 Hz, co zmniejsza rozmycie i wyostrza obraz na rzecz obszerniejszego realizmu. Funkcja LFC usuwa ryzyko przycinania się gier, gdy ilość klatek spadnie poniżej częstotliwości odświeżania.

Shadow ControlWyprowadź starcie z cienia, dzięki funkcji AOC Shadow Control! Rozjaśnij ciemne obszary lub z powrotem schowaj je w ciemności w mgnieniu oka, bez wpływu na inne wyświetlane obszary.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.