Menu

LED AOC PD27

Cechy produktu

  • Producent AOC 

Opis

Designerski monitor gamingowy powstały w współpracy AOC z Porsche Design. Posiada odświeżanie na poziomie 240 Hz co w pełni uwalnia moc najlepszych kart graficznych, gwarantując rewolucyjną płynność obrazu na ekranie. Gdy każdy szczegół jest ostry i każdy ruch wyświetlony wyraźnie, Twoje reakcje mogą związać się z akcją i przenieść rozgrywkę na nowy poziom. Czas reakcji piksela wynoszący 0.5 ms oznacza prędkość bez rozmycia, ulepszając wrażenia z grania. Szybka akcja i dramatyczne przejścia są demonstrujene płynnie, bez irytujących efektów duchów. Wybierz odpowiednią drogę do sukcesu i nie daj się zatrzymać powolnemu ekranowi. Podczas gdy pokrywa przyciąga uwagę do tylnej ścianki monitora, listwa świetlna eksponuje jego kształt z przodu, zmieniając odcień w zależności od sytuacji w grze i dynamicznie wyświetla logo Porsche Desing lub AGON na powierzchni biurka....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.