Manu

LED AOC q2770Pqu

Cechy produktu

  • Producent AOC 
  • Pobór mocy 24.89 W
  • Kontrast 80000000:1 
  • Jasność 300 cd/m2
  • Czas reakcji matrycy 5 ms
  • Rozdzielczość 2560 x 1440 
  • Przekątna ekranu 27 "

Opis

Poszukujesz pełni barw i wysokiej jakości obrazu? Jeśli tak, znajdź dla siebie coś, co spełni Twoje wymagania. Przyjrzyj się bliżej ekranowi AOC q2770Pqu, który dzięki świetnemu stosunkowi jakości do ceny, jest wart zakupu.

Technologia LED

Monitory LED bazują na matrycy ciekłokrystalicznej, którą podświetla się szeregowo ustawionymi diodami. Jest to rozwiązanie droższe niż w przypadku monitorów LCD, które ma jednak jedną olbrzymią zaletę. Jest nią - jakość obrazu. A więc głębia czerni, pełna paleta prawdziwych, a nie symulowanych kolorów oraz ostrość obrazu. To wybór dla osób, które cenią sobie wysoką jakość, chcą się jasnym obrazem wysokiej jakości. Dodatkowo zużywa niewiele energii, dlatego będzie oszczędny w codziennym użytkowaniu.

Specyfikacja techniczna

Ekran o przekątnej 27 cali, pozwala na cieszenie się rewelacyjnym obrazem, niezależnie od tego, czy oglądasz serial, czy odtwarzasz na komputerze film Blu-ray, przeglądasz zdjęcia, czy grasz w efektowne gry. Natomiast wysoki komfort oglądania i szybka reakcja ekranu to zasługa krótkiego czasu reakcji matrycy - 5 ms. Rozdzielczość, którą maksymalnie można uzyskać na tym monitorze wynosi 2560 x 1440 pix. O dobrej jakości wyświetlanego obrazu decyduje także wysoki kontrast i współczynnik jasności 300. Maksymalny kontrast to 80000000:1. 24.89 W - tyle energii zużywa monitor. Nie mniej istotne okazują się kąty widzenia. Są to wartości określające miejsce, z którego da się wyraźnie zobaczyć obraz wyświetlany na monitorze. By poznać te wartości dla konkretnego modelu, warto zagłębić się w dokładniejszą specyfikację danego urządzenia. Ta powinna być dostępna w ofercie sprzedaży sprzętu.

Design i wymiary

Dzięki nowoczesnemu i stylowemu wyglądowi urządzenie prezentuje się wyjątkowo korzystnie. Jego prosta linia znajdzie na pewno wielu zwolenników, którzy cenią spokojną stylistykę i uniwersalność. Spokojna tonacja kolorystyczna umożliwia wpasowanie się urządzenia w dowolnym miejscu w mieszkaniu.

Podsumowanie

Nowy monitor to zakup na lata. Warto więc wybrać taki, który będzie nam odpowiadał nie tylko pod względem funkcji, ale także i ogólnego wrażenia i wyglądu. Nie oznacza to, że zawsze warto brać najdroższy dostępny monitor. Warto przeanalizować jaki rozmiar naprawdę potrzebujemy oraz bez jakich parametrów monitora nie wyobrażamy sobie codziennej pracy czy rozrywki. Prezentowany ekran komputerowy, q2770Pqu, posiada wszelkie opcje i funkcje, będące obecnie standardem, a także wiele dodatkowych, pozwalających na personalizację sposobów wyświetlania obrazu. Przydatne złącza, pozwalające podłączać dodatkowy sprzęt, skutecznie rozszerzają funkcjonalność monitora na tyle, by stał się doskonałym centrum domowej rozrywki.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie