Menu

LED AOC U2790PQU

Cechy produktu

  • Producent AOC 
  • Rozdzielczość 3840 x 2160 

Opis

profesjonalny monitor 4K Monitor U2790PQU jest wyekwipowany w panel IPS 4K (3840 x 2160) o wspaniałej jakości odwzorowania oraz szerokiej skali odcieni. Monitor bezramkowy z 3 stron funkcjonalną podstawę.

wielka gama kolorów Kiedy oglądasz zdjęcia, filmy albo grasz w gry, chcemy, by obraz na ekranie był jak najmocniej zbliżony do rzeczywistości. Dlatego ten wyświetlacz jest wyposażony w technikę szerokiej gamy kolorów, dzięki temu potrafi wyświetlać dużo więcej barw konwencjonalne monitory.

Udało się to uzyskać przez zastosowanie specjalnego rozwiązania sprzętowego, a nie poprzez regulację opartą o oprogramowanie. Wynik: realistyczny i szczegółowy obraz wyświetlany dzięki szerszej palecie odcieni.

Bezramkowe wzornictwo Trójstronny, pozbawiony obramowań projekt monitora zezwala na użytkownikowi skupienie się na wyświetlaczu, a obserwatorzy mogą cieszyć się wykwintnym i postępowym wyglądem z każdej perspektywy.

Matryca IPS Niezależnie od tego, czy ogląda się zdjęcia, filmy, układ stron czasopisma w programie InDesign czy gra w ulubioną grę - pragniemy, by obraz wyglądał wspaniale z dowolnego kąta. Dlatego właśnie ten ekran jest zaopatrzony w innowacyjną matrycę IPS, która zagwarantuje wyraźne barwy i obszerny kąt widzenia.

dzięki czemu obraz za każdym razem jest idealny i skrupulatny, niezależnie od kąta, z którego użytkownik - lub jego znajomi i współpracownicy siedzący albo stojący obok - patrzy na ekran. Podstawa z regulacją wysokości Dbamy o Twoje prawidłowe samopoczucie.

Dlatego ten monitor proponuje opcje pozwalające na regulację wysokości, które pozwolą uzyskać wyśmienitą postawę w trakcie pracy, grania lub oglądania filmów. Dostosowanie monitora AOC do swoich potrzeb nie tylko pomaga ograniczyć zmęczenie i zachować zdrowie.

W ostatecznym rozrachunku pozwala to też użytkownikowi wraz z zespołem osiągać udoskonalone wyniki, niezależnie od charakteru pracy. Zaimplementowane głośniki Dzięki zastosowanym głośnikom można utrzymywać kontakt z bliskimi, znajomymi oraz współpracownikami.

Nie musisz podłączać zewnętrznych głośników, żeby czerpać przyjemność z oglądania filmów, słuchania muzyki, grania w gry itp....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.