Menu

LED AOC U32E2N

Cechy produktu

  • Producent AOC 
  • Rozdzielczość 3840 x 2160 x 

Opis

olśniewająca jakość obrazu i rozszerzona sprawność z ekranem 31,5 UHD 4K
U32E2N oferuje trójstronnie bezramkową matrycę 31,5" VA/3FL z rozdzielczością UHD 4K zezwalającą użytkownikom zobaczyć jednocześnie więcej na ekranie gwarantującym ostrzejsze wyświetlanie szczegółów i ulepszoną wyrazistość obrazu. Ten model wyekwipowany w bogaty komplet funkcji ma wszystko, czego potrzebują współcześni profesjonaliści, w tym kąt oglądania 178°/178°, wbudowane głośniki, obsługę zespoi HDMI i DP, jak też pochylaną podstawę, samoczynne wykrywanie źródła sygnału i przyjazne dla wzroku rozwiązania, jak zapobiegająca migotaniu technika Flicker-Free i tryb niskiego natężenia niebieskiego światła Low Blue Mode.

konstrukcja bezramkowa
Poza innowacyjnym i ciekawym wyglądem, konstrukcje bezramkowe umożliwiają połączenie wielu monitorów bez przerw w wyświetlanym obszarze. Kursor/okna już nie będą ginąć w ciemnych czeluściach ramek, gdy dużo ekranów jest ustawionych obok siebie.

MVA Panel
Matryca MVA (ang. Multi-Domain Vertical Alignment) wyświetla głębszą czerń i wyższy kontrast, gwarantując bardziej żywy i jasny obraz.

Trzyletnia gwarancja
producent AOC udziela na każdy monitor trzyletniej gwarancji, licząc od dnia zakupu. W okresie gwarancyjnym monitory AOC z usterkami produkcyjnymi albo ich wadliwe podzespoły są naprawiane lub wymieniane na koszt firmy. Więcej danych na ten temat można znaleźć w pełnym oświadczeniu gwarancyjnym AOC.

UHD
Dzięki rozdzielczości 4K 3840 x 2160 pikseli czterokrotnie wyższej od rozdzielczości ekranu Full HD monitor może pochwalić się gęstością pikseli gwarantującą wyświetlanie ostrego jak brzytwa i nad wyraz szczegółowego obrazu.

Głośniki
Dzięki zastosowanym głośnikom można utrzymywać kontakt z bliskimi, znajomymi oraz współpracownikami. Nie musisz podłączać zewnętrznych głośników, żeby czerpać przyjemność z oglądania filmów, słuchania muzyki, grania w gry itp.

Flicker Free
technologia Flicker-Free AOC wykorzystuje matrycę z podświetleniem prądu stałego, co ogranicza natężenie światła powodujące migotanie. Teraz, gdy zmęczenie oczu i dyskomfort są w całości ograniczone, komfortowo rozkoszuj się długimi i intensywnymi sesjami grania!

Tryb Low Blue Light
Niebieskie światło o niedługiej długości fali może być zgubne dla oczu. Technika AOC Low Blue Light blokuje zgubne niebieskie promieniowanie świetlne, nie zmieniając barwy ekranu. Inne próby redukcji niebieskiego światła wykorzystują filtry lub ustawienia, które wywołują przyciemnienie/zażółcenie obrazu.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.