Menu

LED AOC X24P1

Cechy produktu

  • Producent AOC 
  • Przekątna ekranu 24 "
  • Rozdzielczość 1920 x 1200 
  • Funkcje wbudowane głośniki 
  • Czas reakcji 4 ms
  • Jasność ekranu 300 cd/m2
  • Kontrast 1000:1 
  • Wysokość 53.3 cm
  • Szerokość 53.5 cm

Opis

Prezentacja 3D: 24, bezramkowy z 3 stron monitor IPS ze współczynnikiem kształtu 16:10Współczynnik kształtu 16:10 i rozdzielczość 1920x1200 bezramkowego z 3 stron monitora o X24P1 o przekątnej 24" znakomicie pasuje do intensywnej pracy (arkusze kalkulacyjne, tekst).

Do X24P1 załączona jest całkowicie dostosowywana podstawa z regulacją wysokości w zakresie 150 mm zezwalająca na obracanie w pionie (piwot). Monitor jest bogato zaopatrzony w złącza VGA, DVI, HDMI, a także DisplayPort, zaimplementowany koncentrator USB 3.0 i głośniki.Podstawa z regulacją wysokościDbamy o Twoje korzystne samopoczucie.

Dlatego ten monitor oferuje opcje pozwalające na regulację wysokości, które pozwolą uzyskać idealną postawę podczas pracy, grania albo oglądania filmów. Dopasowanie monitora AOC do swych potrzeb nie tylko pomaga ograniczyć zmęczenie i zachować zdrowie.

W ostatecznym rozrachunku pozwala to w dodatku użytkownikowi wraz z zespołem osiągać ulepszone wyniki, niezależnie od charakteru pracy.IPS PanelNiezależnie od tego, czy ogląda się fotografie, filmy, układ stron czasopisma w programie InDesign czy gra w ulubioną grę - pragniemy, aby obraz wyglądał nadzwyczajnie z dowolnego kąta.

Dlatego właśnie ten wyświetlacz jest wyekwipowany w innowacyjną matrycę IPS, która gwarantuje wyraźne barwy i wielki kąt widzenia. Dzięki temu obraz za każdym razem jest doskonały i dokładny, niezależnie od kąta, z którego użytkownik - lub jego znajomi i współpracownicy siedzący lub stojący obok - patrzy na ekran.Display PortJako najnowszy kanon złącza do wyświetlania od VESA, DisplayPort pozwala też na przesyłanie dźwięku, podłączanie USB i innych nośników informacji.

DisplayPort w wersji 1.2-1.2a obsługuje do 165 Hz z 1440p, 75 Hz z 2160p, wersja 1.3 obsługuje do 240 Hz z 1440p, 120 Hz z 2160p, a wersja 1.4 spełnia wymagania HDR10. Zintegrowane głośniki U2777PQUDzięki wbudowanym głośnikom można utrzymywać kontakt z bliskimi, znajomymi oraz współpracownikami.

Nie musisz podłączać zewnętrznych głośników, żeby czerpać przyjemność z oglądania filmów, słuchania muzyki, grania w gry itp.Matryca IPSNiezależnie od tego, czy ogląda się fotografie, filmy, układ stron czasopisma w programie InDesign czy gra w ulubioną grę - pragniemy, aby obraz wyglądał wspaniale z dowolnego kąta.

Dlatego właśnie ten ekran jest wyposażony w innowacyjną matrycę IPS, która zagwarantuje wyraźne barwy i szeroki kąt widzenia. Dzięki czemu obraz za każdym razem jest rewelacyjny i skrupulatny, niezależnie od kąta, z którego użytkownik - albo jego znajomi i współpracownicy siedzący lub stojący obok - patrzy na ekran.Podstawa z regulacją wysokościDbamy o Twoje korzystne samopoczucie.

Dlatego ten monitor oferuje opcje pozwalające na regulację wysokości, które pozwolą uzyskać nieprzeciętną postawę w trakcie pracy, grania lub oglądania filmów. Dobranie monitora AOC do swoich potrzeb nie tylko pomaga ograniczyć zmęczenie i zachować zdrowie.

W ostatecznym rozrachunku pozwala to na dodatek użytkownikowi wraz z zespołem osiągać ulepszone wyniki, niezależnie od charakteru pracy.Model: X24P1 Akcesoria w pakiecie: przewód HDMIAkcesoria opcjonalne: Pozostałe właściwości: Swivel:-175/+175 ° Tilt: -5°/+35 ° dane o gwarancji:...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.