Manu

LED Eizo S1933H

Cechy produktu

  • Producent Eizo 
  • Kontrast 1000:1 
  • Jasność 250 cd/m2
  • Rozdzielczość 1280 x 1024 
  • Przekątna ekranu 19 "

Opis

Poszukujesz nowego monitora do pracy czy domu? Jeśli tak, rozważ propozycję doskonałego ekranu komputerowego wykonanego w technologii LED. Poznaj specyfikację ekranu Eizo S1933H, obejrzyj zdjęcia i zdecyduj, czy ten sprzęt wart jest Twoich pieniędzy.

Technologia LED

Na rynku sporo jest różnego rodzaju monitorów. Co więc wybrać? Monitory LED, są droższe od LCD ale również bazują na tych samych matrycach, różnią się jednak sposobem i jakością podświetlania. Monitory LED, zamiast lamp, posiadają diody doświetlające równomiernie całą powierzchnię matrycy. Dzięki temu uzyskujemy znakomitą jakość wyświetlanego obrazu. Monitor LED Eizo S1933H, to urządzenie ekonomiczne, zapewniające wystarczającą dla większości jasność oraz szerszy zakres bieli. Technologia LED, to coś, nad czym naprawdę warto się zastanowić.

Specyfikacja techniczna

Prezentowany model cechuje wyjątkowo wysoki kontrast, a także świetna jasność. Te wartości również dobrze wpływają na jakość i dokładność obrazu. Podczas przeglądania ofert monitorów, zwróćmy uwagę na parametr kątów widzenia. Duża rozpiętość tychże kątów, bywa bardzo przydatna w codziennym użytkowaniu, zwłaszcza gdy często korzystamy z komputera razem z przyjaciółmi - np. grając w gry czy oglądając filmy.

Design i wymiary

Model Eizo S1933H posiada ciekawą bryłę i prostą, zgrabną linię, która nadaje mu stylu. Jest to bardzo istotne, zwłaszcza w przypadku urządzenia, z którego będziemy korzystać na co dzień w domu lub biurze. Klasyczne kolory nadają obudowie uniwersalnego wyglądu i pozwalają na postawienie odbiornika w praktycznie każdym wnętrzu. Przydaje się to zwłaszcza wtedy, gdy chcemy, aby nasze urządzenie pasowało stylistycznie do reszty pokoju.

Podsumowanie

Ekran komputerowy LED Eizo S1933H, to przykład solidnej konstrukcji, która doskonale sprawdzi się w każdym biurze czy domu. Świetna jakość obrazu, mnogość przydatnych i wygodnych funkcji usprawniających wyświetlanie obrazu, a także energooszczędność, doskonałe parametry wyświetlanego koloru oraz adekwatna cena, czyni z S1933H urządzenie warte Twojej uwagi.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie