Menu

LED HP 27wm

Cechy produktu

  • Producent HP 

Opis

Dzięki szczegółowej rozdzielczości FHD i krystalicznie czystemu brzmieniu ten ekran o przekątnej 27″ (68,6 cm) ożywi wszystkie Twoje zdjęcia, filmy, gry i mnóstwo więcej. Genialna wartość i niemało opcji łączności, dzięki którym możesz prosto podłączyć niemal każde urządzenie, a następnie radować się zupełnie nową jakością swoich rodzinnych zdjęć i filmów z wakacji.

Korzyści: Realistyczne kolory i wyraźne detale każdego dokumentu, video i wiadomości e-mail na ekranie FHD o przekątnej 27″ (68,6 cm) – ten monitor spełni wszystkie kryteria od powszednich zadań po rozrywkę.

technika IPS zagwarantuje dokładne wyświetlanie obrazu o stałej jakości dzięki niezwykle szerokim kątom wyświetlania. Filmy i gry nabierają życia i płynności, zapewniając bardziej realistyczne wrażenia z czasem reakcji od szarości do szarości na poziomie 7ms.

Możesz łatwo podłączyć swoje urządzenia bez potrzeby korzystania z dodatkowych adapterów, niezależnie od tego, czy Ci trzeba złącza analogowego VGA, obrazu cyfrowego gwarantowanego poprzez gniazdo DVI, czy stawiasz na pełne doświadczenie cyfrowego obrazu i brzmienia dzięki portowi HDMI.

Monitor jest wyposażony w charakterystyczne mocowanie VESA umożliwiające montaż na ścianie lub ramieniu obrotowym....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.