Menu

LED HP E23

Cechy produktu

  • Producent HP 
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 x 

Opis

Pogłęb swoje wizualne wrażenia
Pracuj komfortowo bez rozpraszania uwagi, dzięki optymalnej ergonomii i rozdzielczości Full HD monitora HP E23 G4 FHD z technologią HP Eye Ease, który został zaprojektowany z myślą o Twoich potrzebach. Ułatw pracę swojemu zespołowi IT dzięki możliwości zdalnego zarządzania.

Całkowity komfort z technologią HP Eye Ease
Zapewnij komfort swym oczom poprzez cały dzień pracy z technologią HP Eye Ease, naszym pierwszym wbudowanym i za każdym razem aktywnym filtrem światła niebieskiego, który pozwala oglądać wyraziste treści bez wpływu na odwzorowanie barw, a do tego nie wymaga korzystania z funkcji OSD.

Przemyślana konstrukcja
Energooszczędność stanowi nieodłączną cechę każdego monitora z certyfikatem ENERGY STAR, zarejestrowanego w programie EPEAT 2020 i cechującego się niską zawartością halogenu. Idziemy o krok dalej dzięki opakowaniom w 100% nadającym się do recyklingu, które są akceptowane przez zakłady zajmujące się recyklingiem.

Spersonalizuj swój widok
Nie trać skuteczności nawet na chwilę z 4-kierunkową funkcją regulacji, która pozwala znaleźć optymalne ustawienie monitora, pozbawionym efektu migotania i wyekwipowanym w trójstronną ramkę microedge ekranem o przekątnej 23 (58,42 cm), z którym zobaczysz więcej treści, oraz rozdzielczością Full HD gwarantującą ostry obraz pod dowolnym kątem

Łatwa i wygodna łączność
Podłącz monitor do swych zwykle wykorzystywanych sprzętów zaopatrzonych w porty VGA, HDMI i DisplayPort. Podłącz nawet cztery akcesoria USB bezpośrednio do monitora, korzystając z zastosowanego koncentratora USB 3.2.

Znajdź swoją strefę komfortu
Pracuj wygodnie dzięki funkcjom regulacji nachylenia, wysokości i obrotu. Skorzystaj z funkcji obrotu w płaszczyźnie pionowej, by dogodnie przypasować widok w pionie albo w poziomie w trakcie korzystania z wielu monitorów.

Komputer nie musi stać na biurku
Stwórz wydajne i kompaktowe rozwiązanie poprzez zamontowanie minikomputera stacjonarnego HP bezpośrednio na podstawie kolumnowej przy pomocy opcjonalnego uchwytu montażowego HP B300 do komputerów.

Personalizuj i chroń swój monitor
dostosuj monitor do swoich potrzeb i zabezpiecz go przed kradzieżą dzięki prostemu w obsłudze, instynktownemu oprogramowaniu HP Display Center, które pozwala wybrać preferowane ustawienia, zmieniać rozmiary poszczególnych ekranów, a choćby przyciemniać je, gdy monitor zostanie wyłączony bez zgody a wszystko to przez jeden główny komputer.

Ciesz się znakomitym obrazem
przystosuj to kompleksowe rozwiązanie do swych potrzeb dzięki dodatkowym urządzeniom, takim jak listwa głośnikowa HP S101 mocowana z łatwością do dolnej ramki i umożliwiająca odtwarzanie dźwięku stereo z monitora.

Możesz na nas polegać
Zapewnij sobie pełen spokój, wiedząc, iż monitor został dokładnie przetestowany pod kątem zgodności z komputerami i stacjami roboczymi HP. Ponadto jest on objęty trzyletnią charakterystyczną ograniczoną gwarancją. Zwiększ swoje zabezpieczenia o ochronę przed wypadkami, na czas podróży i niemało innych z opcjonalnymi usługami HP Care Pack.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.