Menu

LED HP e243p

Cechy produktu

  • Producent HP 
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 x 

Opis

Monitor HP EliteDisplay E243p 23,8" Sure ViewMonitor HP EliteDisplay E243p Sure View pozwala prędko zabezpieczyć informacje wyświetlane na ekranie. To nasz pierwszy monitor o przekątnej 23,8" z wbudowaną funkcją ochrony prywatności ekranu.

Chroń swoje treści jednym dotknięciemUruchamiaj natychmiastowo tryb prywatności w otwartym środowisku roboczym i chroń zawartość przed podglądaniem dzięki technologii HP Sure View Gen3. Bez dodatkowych akcesoriów, bez wymieniania i bez zmartwień.

Zaprojektowany z myślą o wszechstronnościDoświadcz wszechstronności w przyszłościowej i wyszukanej konstrukcji, która zapewnia komfort używania dzięki 4-kierunkowej regulacji nachylenia, obrotu, orientacji oraz wysokości w zakresie 150 mm.Odkryj każdy detalUkrywaj wyświetlane treści, obrazy i filmy przed niepożądanymi osobami i nadal ciesz się wyrazistym i bogatym obrazem FHD w rozdzielczości 1920 × 1080.

Ciesz się powiększoną produktywnością na kilku monitorach, które można łatwo ze sobą zespoić dzięki ramce z trzema mikrokrawędziami. Proste opcje łączności, gotowe na każde urządzeniePodłącz urządzenia, które ułatwiają Ci życie dzięki szeregowi zastosowanych skonsoliduje monitora, takich jak porty VGA, HDMI, USB 3.0 i DisplayPort.

Oczyść biurko i umysłZwiększ swoją przestrzeń roboczą. Stwórz stylowe i smukłe rozwiązanie przez zamontowanie zgodnego minikomputera stacjonarnego HP, terminala Thin Client albo urządzenia Chromebox bezpośrednio na podstawie kolumnowej przy pomocy opcjonalnego uchwytu montażowego HP B300 do komputerów.Spersonalizuj ustawienia swojego monitoraSpersonalizuj swoje środowisko dzięki opcjonalnym akcesoriom HP.

Zawieś monitor na pojedynczym ramieniu HP, stwórz konfigurację kilku wyświetlaczy dzięki adapterowi graficznemu HP USB lub zamocuj pod ramką monitora kompaktową listwę głośnikową HP S100. Dziel i zarządzajZarządzaj swym ekranem, korzystając z rozwiązania HP Display Assistant.

Zmieniaj rozmiar poszczególnych fragmentów ekranu, by móc pracować w różnorodnych jego obszarach. Uniemożliwiaj kradzieżom dzięki funkcji wygaszania ekranu po nieuprawnionym odłączeniu. Przemyślana produktywność energetyczna i stabilnie środowiskowe stanowią nienaruszalną część naszego monitora dzięki niskiej zawartości halogenu, atestom ENERGY STAR i EPEAT Gold oraz zgodności z wymogami certyfikacji TCO Edge.Model: EliteDisplay E243pAkcesoria w komplecie: kabel zasilający AC przewód DisplayPort Dokumentacja przewód HDMI kabel VGA Akcesoria opcjonalne: Pozostałe parametry: informacje o gwarancji:...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.