Menu

LED Iiyama LH5550UHS

Cechy produktu

  • Producent Iiyama 

Opis

Monitor 55" ProLite LH5550UHS-B1

55-calowy profesjonalny wyświetlacz digital signage z czasem pracy 24/7, rozdzielczością 4K i możliwością instalacji w poziomie i pionie
zobacz różnicę dzięki iiyama LH5550UHS. Wyposażony w matrycę AMVA3 z natywną rozdzielczością 4K, ten mistrzowski ekran zagwarantuje fantastyczne odcienie i świetną szczegółowość obrazu. Cienka ramka, możliwość pracy bez przerwy i instalacji zarówno w poziomie, jak i pionie powodują, iż panel ten to genialne rozwiązanie zezwalające w progresywny sposób zaprezentować swoją ofertę klientom.

Sterowanie przez LAN
Sterowanie przez LAN oznacza, możliwość kontrolowania i zmiany ustawień w menu OSD przy pomocy interfejsu opartego o oglądarkę WWW (tylko linia 64) albo wysyłając polecenia sterujące (serie 64 i 80).

AMVA3
technologia AMVA3 zapewnia wyższy kontrast, ulepszone odwzorowanie odcieni i pokaźniejsze kąty widzenia najistotniej modna technika TN. Obraz będzie wyglądał należycie niezależnie od tego, pod jakim kątem na niego patrzymy.

4K
Rozdzielczość UHD (3840x2160), zwana także 4K, cechuje się czterokrotnie pokaźniejszą liczbą pikseli w kontraście do powszechnie użytkowanej rozdzielczości Full HD. To gwarancja niezwykłej ostrości i najwyższej jakości obrazu.

Połączenie daisy chain przez DisplayPort/HDMI
Daisy chain to łańcuchowe połączenie umożliwiające połączenie kilku ekranów razem. Główną jego zaletą jest prostota ponieważ, kolejne ekrany dołączane są do następnych za pośrednictwem łącza DisplayPort lub HDMI bez konieczności łączenia każdego ekranu z każdym. Łańcuch prosto można więc powiększać o kolejne ogniwa aż do określonego maksimum.

czujka oświetlenia
ekran sam dopasowuje podświetlenie ekranu do zmieniających się warunków zewnętrznych, dzięki temu obraz jest za każdym razem jasny i przezroczysty.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.