Manu

LED Iiyama T2236MSC

Cechy produktu

  • Producent Iiyama 
  • Pobór mocy 23 W
  • Kontrast 3000:1 
  • Jasność 225 cd/m2
  • Wysokość 36.7 cm
  • Szerokość 52.2 cm
  • Czas reakcji matrycy 12 ms
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 
  • Przekątna ekranu 21.5 "

Opis

Chcesz wyraźniejszego obrazu? Pełniejszej czerni i żywszych kolorów? Jeśli tak, znajdź dla siebie coś, co spełni Twoje wymagania. Przyjrzyj się bliżej ekranowi Iiyama T2236MSC, który dzięki świetnemu stosunkowi jakości do ceny, jest wart zakupu.

Technologia LED

Technologia LED, na której oparte jest podświetlanie ekranu - to wybór dla osób, które cenią sobie oszczędność oraz chcą cieszyć się jasnym obrazem wysokiej jakości. Ekran Iiyama T2236MSC to konstrukcja bardziej ekonomiczna, od tradycyjnego monitora CRT. Oparta na matrycy i oświetleniu ledowym, zapewniająca lepszą jasność oraz szerszy zakres bieli. Jest też bardziej niezawodna. Technologia podświetlania LED, to coś, nad czym naprawdę warto się zastanowić. Gwarantuje doskonałą czerń i niski pobór energii.

Specyfikacja techniczna

Ekran o przekątnej 21.5 cali, pozwala na cieszenie się rewelacyjnym obrazem, niezależnie od tego, czy oglądasz serial, czy odtwarzasz na komputerze film Blu-ray, przeglądasz zdjęcia, czy grasz w efektowne gry. Natomiast wysoki komfort oglądania i szybka reakcja ekranu to zasługa krótkiego czasu reakcji matrycy - 12 ms. Rozdzielczość, którą maksymalnie można uzyskać na tym monitorze wynosi 1920 x 1080 pix. O dobrej jakości wyświetlanego obrazu decyduje także wysoki kontrast i współczynnik jasności 225. Kontrast w tym wypadku to 3000:1. 23 W - tyle energii zużywa ekran. Ważne okazują się kąty widzenia. Parametr ten określa miejsce, z którego da się wyraźnie zobaczyć obraz wyświetlany na ekranie. By poznać te wartości dla konkretnego modelu, warto zagłębić się w dokładniejszą specyfikację danego urządzenia. Ta powinna być dostępna w ofercie sprzedaży sprzętu.

Design i wymiary

Dzięki nowoczesnemu i stylowemu wyglądowi sprzęt prezentuje się szczególnie korzystnie. Jego prosta linia znajdzie na pewno wielu zwolenników, którzy cenią spokojną stylistykę i uniwersalność. Spokojna tonacja kolorystyczna umożliwia wpasowanie się monitora w dowolnym miejscu w mieszkaniu.

Podsumowanie

Nowy ekran to zakup na lata. Warto więc wybrać taki, który będzie nam odpowiadał nie tylko pod względem funkcji, ale także i ogólnego wrażenia i wyglądu. Nie oznacza to, że zawsze warto brać najdroższy dostępny ekran komputerowy. Warto przeanalizować jaki rozmiar naprawdę potrzebujemy oraz bez jakich parametrów monitora nie wyobrażamy sobie codziennej pracy czy rozrywki. Prezentowany ekran, T2236MSC, posiada wszelkie opcje i funkcje, będące obecnie standardem, a także wiele dodatkowych, pozwalających na personalizację sposobów wyświetlania obrazu. Przydatne złącza, pozwalające podłączać dodatkowy sprzęt, skutecznie rozszerzają funkcjonalność ekranu na tyle, by stał się doskonałym centrum domowej rozrywki.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie