Menu

LED Iiyama XB2283HS

Cechy produktu

  • Producent Iiyama 
  • Przekątna ekranu 21.5 "
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 
  • Funkcje pivot, wbudowane głośniki 
  • Czas reakcji 4 ms
  • Jasność ekranu 250 cd/m2
  • Kontrast 3000:1 
  • Wysokość 37.1 cm
  • Szerokość 50.5 cm

Opis

Monitor ProLite XB2283HS-B3Monitor Full HD z matrycą VA i stopką z regulacją wysokościXB2283HS to 22'' monitor Full HD z matryca VA, która zagwarantuje genialne odwzorowanie kolorów i wielkie kąty widzenia.

XB2283HS zaopatrzono w trzy wejścia sygnału - dwa cyfrowe (HDMI i DisplayPort) i analogowe (VGA) i dwa głośniki stereo. By zapewnić maksimum komfortu wykorzystywania, monitor ten zaopatrzono w pokaźny wachlarz regulacji położenia ekranu.

Panel ma stopkę z regulacją wysokości w zakresie 130 mm. Można go także obrócić o 90° w pionie do pozycji PIVOT. HAS + PivotStopka z regulacją wysokości pozwala na dobranie położenia ekranu do własnych preferencji.

Rotacja ekranu pozwala na zmianę pozycji ekranu z poziomej (pejzaż) do pionowej (portret). To funkcja wyjątkowo {pomocn|przydatn)a w pracy z długimi arkuszami lub tekstem.Flicker freeTechnologia Flicker-free niweluje problem migotania ekranu dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming).

Wystarczy spojrzeć na ekran przez pryzmat kamery dowolnego smartfona. Jeśli nasz LCD jest bezpieczny dla wzorku, ekran widziany na wyświetlaczu smartfona będzie ostry i klarowny. Jeśli zobaczymy na nim linie czas pomyśleć o wymianie panelu na bardziej nowoczesny.

OverDrive ON / OFFW czasie wyświetlania bardzo szybkich grafik obraz na Twoim monitorze może być czasem nieostry. Włączenie funkcji OverDrive wyeliminuje te nieostrości.Głośniki i wyjście słuchawkoweGrasz z przyjaciółmi? Użyj głośników.

Nie chcesz nikomu przeszkadzać? Podłącz słuchawki i podkręć głośność.ACRWspółczynnik kontrastu to różnica między najciemniejszą czernią a najjaśniejszą bielą jakie Twój LCD może wyświetlić. Advanced Contrast Ratio to funkcja, która automatycznie reguluje kontrast i jasność obrazu w zależności od jego jasności.

Im wyższy współczynnik kontrastu, tym lepiej będzie wyglądał obraz w ciemnym pomieszczeniu, co ma szczególne znaczenie w czasie grania i oglądania filmów.Model: ProLiteAkcesoria w zestawie: - Kabel zasilający- Kabel HDMI- Skrócona instrukcja obsługi- Instrukcja bezpieczeństwaAkcesoria opcjonalne: Pozostałe parametry: - Redukcja niebieskiego światła- Flicker free- Zakres regulacji: wysokość, pivot (rotacja), obrót, pochył- Regulacja wysokości: 130mm- Rotacja (funkcja PIVOT): 90°- Obrót stopy: 90°; 45° w lewo; 45° w prawo- Kąt pochylenia: 22° w górę; 5° w dółInformacje o gwarancji: Unboxing:...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.