Manu

LED Iiyama XB2485WSU

Cechy produktu

  • Producent Iiyama 
  • Pobór mocy 36 W
  • Kontrast 1000:1 
  • Jasność 300 cd/m2
  • Wysokość 52.6 cm
  • Szerokość 56.1 cm
  • Czas reakcji matrycy 5 ms
  • Rozdzielczość 1920 x 1200 
  • Przekątna ekranu 24.1 "

Opis

Poszukujesz pełni barw i wysokiej jakości obrazu? Jeśli tak, rozważ propozycję wysokiej jakości ekranu komputerowego wykonanego w technologii LED. Poznaj specyfikację ekranu Iiyama XB2485WSU, obejrzyj zdjęcia i zdecyduj, czy ten sprzęt wart jest Twoich pieniędzy.

Technologia LED

Monitory LED bazują na matrycy ciekłokrystalicznej, którą podświetla się szeregowo ustawionymi diodami. Jest to rozwiązanie droższe niż w przypadku monitorów LCD, które ma jednak jedną olbrzymią zaletę. Jest nią - jakość obrazu. A więc głębia czerni, pełna paleta prawdziwych, a nie symulowanych kolorów oraz ostrość obrazu. To wybór dla osób, które cenią sobie wysoką jakość, chcą się jasnym obrazem wysokiej jakości. Dodatkowo zużywa niewiele energii, dlatego będzie oszczędny w codziennym użytkowaniu.

Specyfikacja techniczna

Jedną z najważniejszych cech urządzenia jest jego wielkość: przekątna ekranu wynosi 24.1 cali. Obraz bez rozmazywania i opóźnień zapewnia krótki czas reakcji 5 ms. Rozdzielczość, jaką zapewnia urządzenie to 1920 x 1200 pix. Prezentowany model cechuje wyjątkowo wysoki kontrast, a także świetna jasność. Te wartości również mają pozytywny wpływ na jakość i dokładność obrazu. Maksymalny kontrast to 1000:1. 36 W - tyle energii zużywa odbiornik. Podczas przeglądania ofert ekranów komputerowych, zwróćmy uwagę na parametr kątów widzenia. Duża rozpiętość tychże kątów, bywa bardzo przydatna w codziennym użytkowaniu, zwłaszcza gdy często korzystamy z komputera razem z przyjaciółmi - np. grając w gry czy oglądając filmy.

Design i wymiary

Urządzenie cechuje się wymiarami 52.6 cm wysokości oraz 56.1 cm szerokości, a więc standard jak dla tego typu urządzenia. Model Iiyama XB2485WSU posiada ciekawą bryłę i prostą, zgrabną linię, która nadaje mu stylu. Jest to bardzo istotne, zwłaszcza w przypadku urządzenia, z którego będziemy korzystać na co dzień w domu lub biurze. Klasyczne kolory nadają obudowie uniwersalnego wyglądu i pozwalają na postawienie odbiornika w praktycznie każdym wnętrzu. Przydaje się to zwłaszcza wtedy, gdy chcemy, aby nasze urządzenie pasowało stylistycznie do reszty pokoju.

Podsumowanie

Ekran komputerowy LED Iiyama XB2485WSU, to przykład solidnej konstrukcji, która doskonale sprawdzi się w każdym biurze czy domu. Świetna jakość obrazu, mnogość przydatnych i wygodnych funkcji usprawniających wyświetlanie obrazu, a także energooszczędność, doskonałe parametry wyświetlanego koloru oraz adekwatna cena, czyni z XB2485WSU urządzenie warte Twojej uwagi.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie