Moje konto
  • LED LG 24MA53D-PZ LED LG 24MA53D-PZ

LED LG 24MA53D-PZ

0 ofert z 0 sklepów

Producent LG Pobór mocy 36 W Kontrast 5000000:1 Jasność 250 cd/m2 Wysokość 42 cm Szerokość 56.6 cm Czas reakcji matrycy 5 ms Rozdzielczość 1920 x 1080 Przekątna ekranu 24 " WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty LG

Popularne produkty z kategorii Monitory LED innych firm

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentLG
Pobór mocy36 W
Kontrast5000000:1
Jasność250 cd/m2
Wysokość42 cm
Szerokość56.6 cm
Czas reakcji matrycy5 ms
Rozdzielczość1920 x 1080
Przekątna ekranu24 "

Planujesz zakup nowego monitora? Jeśli tak, znajdź dla siebie coś, co spełni Twoje wymagania. Przyjrzyj się bliżej ekranowi LG 24MA53D-PZ, który dzięki świetnemu stosunkowi jakości do ceny, jest wart zakupu.

Technologia LED

Ekran komputerowy LG 24MA53D-PZ cechuje się wysoką jakością wykonania samego urządzenia. Technologia LED to też gwarancja świetnego obrazu. Jest jasny, jego wyświetlanie jest oszczędne i samo urządzenie jest znacznie mniej podatne na usterki, właśnie dzięki temu, że wsparte jest o technologię LED. Cechuje się ona mocną, głęboką czernią, świetnym poziom kontrastu i doskonałymi, żywymi barwami wyświetlanego obrazu.

Specyfikacja techniczna

Matryca o przekątnej 24 cali, pozwala na cieszenie się rewelacyjnym obrazem, niezależnie od tego, czy oglądasz serial, czy odtwarzasz na komputerze film Blu-ray, przeglądasz zdjęcia, czy grasz w efektowne gry. Natomiast wysoki komfort oglądania i szybka reakcja ekranu to zasługa krótkiego czasu reakcji matrycy - 5 ms. Rozdzielczość, którą maksymalnie można uzyskać na tym ekranie wynosi 1920 x 1080 pix. O dobrej jakości wyświetlanego obrazu decyduje także wysoki kontrast i współczynnik jasności 250. Dostępny kontrast to 5000000:1. Pobór mocy dla tego modelu kształtuje się na poziomie 36 W. Ważne okazują się kąty widzenia. Są to wartości określające miejsce, z którego da się wyraźnie zobaczyć obraz wyświetlany na ekranie. By poznać te wartości dla konkretnego modelu, warto zagłębić się w dokładniejszą specyfikację danego urządzenia. Ta powinna być dostępna w ofercie sprzedaży sprzętu.

Design i wymiary

Wysokość wyświetlacza wynosi 42 cm, szerokość - 56.6 cm. Dzięki temu możesz odpowiednio zaaranżować przestrzeń dookoła siebie. Dzięki nowoczesnemu i stylowemu wyglądowi urządzenie prezentuje się wyjątkowo korzystnie. Jego prosta linia znajdzie na pewno wielu zwolenników, którzy cenią spokojną stylistykę i uniwersalność. Spokojna tonacja kolorystyczna oferuje wpasowanie się urządzenia w dowolnym miejscu w mieszkaniu.

Podsumowanie

Nowy ekran to zakup na lata. Warto więc wybrać taki, który będzie nam odpowiadał nie tylko pod względem funkcji, ale także i ogólnego wrażenia i wyglądu. Nie oznacza to, że zawsze warto brać najdroższy dostępny ekran komputerowy. Warto przeanalizować jaki rozmiar naprawdę potrzebujemy oraz bez jakich parametrów monitora nie wyobrażamy sobie codziennej pracy czy rozrywki. Prezentowany ekran, 24MA53D-PZ, posiada wszelkie opcje i funkcje, będące obecnie standardem, a także wiele dodatkowych, pozwalających na personalizację sposobów wyświetlania obrazu. Przydatne złącza, pozwalające podłączać dodatkowy sprzęt, skutecznie rozszerzają funkcjonalność ekranu na tyle, by stał się doskonałym centrum domowej rozrywki.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też