Moje konto
  • LED LG 24MA53D-PZ LED LG 24MA53D-PZ

LED LG 24MA53D-PZ

0 ofert z 0 sklepów

Producent LG Pobór mocy 36 W Kontrast 5000000:1 Jasność 250 cd/m2 Wysokość 42 cm Szerokość 56.6 cm Czas reakcji matrycy 5 ms Rozdzielczość 1920 x 1080 Przekątna ekranu 24 " WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentLG
Pobór mocy36 W
Kontrast5000000:1
Jasność250 cd/m2
Wysokość42 cm
Szerokość56.6 cm
Czas reakcji matrycy5 ms
Rozdzielczość1920 x 1080
Przekątna ekranu24 "

Poszukujesz nowego monitora do pracy czy domu? Dokonaj trafnego wyboru. Przeczytaj specyfikację ekranu LG 24MA53D-PZ, obejrzyj zdjęcia i zdecyduj, czy ten sprzęt wart jest Twoich pieniędzy.

Technologia LED

Na rynku sporo jest różnego rodzaju monitorów. Co więc wybrać? Monitory LED, są droższe od LCD ale również bazują na tych samych matrycach, różnią się jednak sposobem i jakością podświetlania. Ekrany LED, zamiast lamp, posiadają diody doświetlające równomiernie całą powierzchnię matrycy. Dzięki temu uzyskujemy znakomitą jakość wyświetlanego obrazu. Monitor LED LG 24MA53D-PZ, to urządzenie ekonomiczne, zapewniające wystarczającą dla większości jasność oraz szersze spektrum bieli. Technologia LED, to coś, nad czym naprawdę warto się zastanowić.

Specyfikacja techniczna

Będziesz oglądać filmy i gry z przyjemnością dzięki pokaźnej przekątnej ekranu, która wynosi 24 ". Bez przeszkód możesz cieszyć się doskonałą rozrywką - dzięki krótkiemu czasowi reakcji na poziomie 5 ms - oglądanie filmów i programów oraz granie w gry jest szczególnie odprężające, pozbawione opóźnień i rozmazywania. Rozdzielczość oferowana przez monitor to 1920 x 1080 pix. Wysoki kontrast oraz poziom jasności również pozytywnie oddziałują na jakość obrazu. Kontrast w tym wypadku to 5000000:1. Ekran do działania potrzebuje 36 W. Warto przejrzeć także dokładną specyfikację danego urządzenia, i zwrócić uwagę na kąty widzenia. Ten z pozoru nieważny parametr, jest bardzo istotny w codziennym użytkowaniu. Im większa rozpiętość kątów, tym lepiej dostrzeżemy wyświetlany obraz. Przydaje się to zwłaszcza podczas oglądania wspólnie z kimś filmów lub grania w gry.

Design i wymiary

Produkt ma 42 cm wysokości oraz 56.6 cm szerokości. Takie wymiary pozwalają na łatwą aranżację urządzenia w większości pomieszczeń. Warto podkreślić estetykę samej obudowy - staranne wykończenie i prosta forma świadczą o jakości i ponadczasowości produktu. Dzięki takiej stylistyce monitor LG 24MA53D-PZ dyskretnie przykuwa uwagę, ale i dobrze komponuje się z pozostałymi sprzętami w pokoju czy biurze. Stonowane barwy doskonale pasują do łagodnej, niezbyt krzykliwej formy. Dzięki czemu nie powinniśmy mieć problemu z ustawieniem sprzętu w umeblowanym pomieszczeniu.

Podsumowanie

Ekran komputerowy w technologii LED, LG 24MA53D-PZ, to przykład solidnej konstrukcji, która doskonale sprawdzi się w każdym domu czy biurze. Oferuje nie tylko dobrą jakość obrazu, ale także mnogość przydatnych i wygodnych funkcji, . Dodatkowo, jego atutem jest energooszczędność i praktyczność użytkowania, co czyni z opisywanego modelu dobre urządzenie bazowe pod własne, domowe centrum multimedialnej rozrywki.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też