Menu

LED LG 25UM58-P

Cechy produktu

  • Producent LG 
  • Rozdzielczość 2560 x 1080 
  • Czas reakcji 5 ms
  • Jasność ekranu 250 cd/m2
  • Wysokość 60.9 cm
  • Szerokość 60.9 cm

Opis

LG 25UM58-P to panoramiczny monitor dedykowany graczom, wyekwipowany w ekran IPS, który zagwarantuje rewelacyjną widoczność niezależnie od kąta patrzenia. Dzięki funkcji LG Black Stabilizer nie przegapisz żadnego wroga - nawet w ciemnych sceneriach.

Korzyści: komfortowa praca i zabawa dzięki przekątnej ekranu wynoszącej 25" Filmy i gry wyglądają wspaniale w rozdzielczości UltraWide Full HD 2560 x 1080 genialnie realistyczny obraz o żywych kolorach dzięki matrycy IPS Szerszy ekran i obszerniejsze pole widzenia dzięki formatowi 21:9 Brak efektu smużenia gwarantuje czas reakcji 5 ms Monitor podłączysz do komputera za pomocą dwóm złączom HDMI Chroń oczy przed wyczerpującym migotaniem i nadmiarem męczącego niebieskiego światła korzystając z zastosowanej technice Filcker Safe Tryb Reader Mode redukuje emisję światła niebieskiego, dzięki temu obraz staje się cieplejszy, gwarantując trafne warunki do czytania Funkcje dla graczy zapewniające płynną i bardziej widowiskową rozgrywkę Spełnienie marzeń graczy Ultrapanoramiczny wyświetlacz gwarantuje zupełnie nowe możliwości wynikające z niesłychanej dotąd szerokości pola widzenia.

Także w grach. Gry ewoluują osiągając coraz wyższy stopień realizmu, dlatego monitor do takiej rozrywki musi być zaopatrzony w matrycę o formacie 21:9. UltraWide 21:9 UltraWide oznacza fascynujący, panoramiczny obraz.

Nasz format 21:9 UltraWide umożliwia uzyskanie ultra-panoramicznego obrazu, który wypełnia całe pole widzenia. Matryca LG 21:9 pozwala zaznać niesłychanych dotąd wrażeń wzrokowych, nieosiągalnych dla dotychczasowych monitorów o formacie 16:9.

Dla entuzjasty gier, szerszy ekran to nie tylko większa powierzchnia ekranu. udoskonalone zaplanowanie ataku, ponieważ nowy format obrazu pozwala zobaczyć więcej działań przeciwnika. Czy do gier nadal używasz monitora 16:9? dzisiaj już wiesz, jak dużo tracisz.

Najwyższy poziom realizmu dzięki żywym kolorom Dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym, takim jak panel IPS 21:9 UltraWide z ponad 99% pokrycia palety kolorów sRGB, gry powodują obszerniejszą radość. Nowy monitor gwarantuje energiczniejsze, bardziej fascynujące wrażenia i zadziwia skutecznością.

spore pole widzenia na 29-calowym ekranie o formacie 21:9, panel IPS i ponad 99% pokrycia palety kolorów sRGB genialnie realistyczny obraz o żywych kolorach. Olśniewająca jakość energicznego obrazu to nie tylko przyjemne wrażenia wzrokowe, ale także pokaźniejsze szanse na zwycięstwo w grach z bogatą grafiką.

Tryb Dynamic Action Sync oraz Stabilizator czerni Opóźnienie sygnału wejściowego niejednokrotnie decyduje o zwycięstwie lub przegranej, zwłaszcza w sytuacji gier z bogatą grafiką. Tryb Dynamic Action Sync w monitorze UM58 minimalizuje opóźnienia, pozwalając na natychmiastowe atakowanie przeciwnika, co ma ogromne znaczenie w grach RTS.

Dzięki trybowi Dynamic Action Sync można w pełni zsynchronizować zmysły z wydarzeniami na ekranie, nawet podczas gier z najszybszą akcją. Stabilizator czerni gwarantuje graczom całkowitą widoczność choćby w przypadku scen rozgrywających się w zupełnej ciemności.

Funkcja ta samoczynnie rozpoznaje najciemniejszy obszar i rozjaśnia go, tak by dało się dojrzeć wrogów przyczajonych w ciemności. Dodatkowo, łagodzi rozbłyski granatów hukowych rzucanych poprzez atakującego przeciwnika.

Dlaczego zrezygnować z takiej przewagi? * Na zapotrzebowania ilustracji zmodyfikowano/uwydatniono niektóre fragmenty obrazu. Tryb gier Tryb gier nietrudne dostosowywanie i przełączanie ustawień, tak aby uzyskać obraz słuszny dla danego gatunku gier.

zapewnia szybki dostęp do ustawień jednostkowych, a także fabrycznie skonfigurowanych do gier FPS i RTS. By włączyć ustawienia dopasowane do gry, wystarczy wyciągnąć rękę i dotknąć joystick monitora.

element ten znajduje się tuż pod ekranem monitora, dzięki czemu ustawienia można przełączać w mgnieniu oka, wyraźnie rozszerzając swoje szanse na zwycięstwo. Lecz tym trikiem nie musisz się chwalić... Praca może być atrakcyjna jak rozgrywka Funkcja Screen Split to poszerzona funkcjonalność ekranu i komfort pracy wielozadaniowej.

dzisiaj możesz luźno przypasować podział ekranu do swoich potrzeb. Zaawansowane opcje obejmują aż 14 ustawień, w tym 4 przeróżne konfiguracje trybu „obraz w obrazie”. Dzięki trybowi „obraz w obrazie” można jednocześnie pracować na głównym ekranie oraz oglądać film w niedużym oknie wyświetlanym na tle podstawowego obszaru.

OnScreen ControlFunkcja ta pozwala kilkoma kliknięciami, bez dotykania monitora, regulować ustawienia obrazu. Opcja My Display Presets umożliwia przypisanie jednostkowych ustawień monitora do konkretnych aplikacji.

dzisiaj nie musisz już za każdym razem wybierać stosownych ustawień ekranu.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.