Menu

LED LG 32UD89-W

Cechy produktu

  • Producent LG 
  • Przekątna ekranu 32 "
  • Rozdzielczość 3840 x 2160 
  • Funkcje wbudowane głośniki 
  • Czas reakcji 5 ms
  • Jasność ekranu 350 cd/m2
  • Wysokość 61.5 cm
  • Szerokość 61.5 cm

Opis

LG LCD 32UD89-W 32" white

Monitor 4K LG 32UD89-W

Zapewnij sobie wspaniały obraz w rozdzielczości Ultra HD 4K (czterokrotnie większej aniżeli Full HD), dzięki nieszablonowej matrycy IPS, wykorzystanej w 32-calowym monitorze LG 32UD89-W. Oprócz szerokich kątów widzenia, ekran proponuje szereg funkcji wspierających wyśmienite odwzorowanie kolorów.

wbudowany port USB-C

zastosowane w monitor wielofunkcyjne, symetryczne złącze USB-C umożliwia szybkie przesyłanie informacji, odtwarzanie wideo w rozdzielczości 4K oraz ładowanie sprzętów przenośnych.

Wyjatkowo smukły design

Ultra cienka ramka o grubości zaledwie 1.3mm otacza wyświetlacz monitora ze wszystkich stron, dzięki czemu w trakcie korzystania z LG 32UD89-W nic nie będzie odciągać Twojej uwagi od wyświetlanego obrazu.

wbudowane głośniki i funkcja Bluetooth

Dzięki zaimplementowanej łączności Bluetooth możesz łatwo połączyć LG 32UD89-W ze swoim urządzeniem mobilnym i odtwarzać ulubioną muzykę na zastosowanych w monitor 10-watowych głośnikach stereo. Zastosowana funkcja LG Rich Bass zezwala na uzyskanie pełniejszego i bogatszego brzmienia oraz imponująco głębokich basów.

nieskomplikowane sterowanie z poziomu ekranu

Menu ekranowe OnScreen Control gromadzi dużo najważniejszych ustawień monitora i może być wyświetlone jako wygodne okno przystępne dla sprzętów wskazujących. Starczy kilka kliknięć myszy, żeby bez dotykania monitora wyregulować ustawienia obrazu.

Podziel ekran dla swojej wygody

przypasuj LG 32UD89-W do pracy wielozadaniowej dzięki funkcji LG Screen Split. Przypasuj podział ekranu do swych potrzeb, wybierając jedną z 14 nowoczesnych opcji, w tym 4 różne konfiguracje trybu „obraz w obrazie (PIP)". Dzięki czemu trybowi możesz na przykład pracować na głównym ekranie i oglądać film w znikomym oknie wyświetlanym na tle podstawowego obszaru.

dostosuj monitor do własnych potrzeb

wystarczy nacisnąć jeden element w podstawie monitora LG,prosto ustawić wysokość, na której ma znaleźć się wyświetlacz. Dodatkowo możesz zmienić jego nachylenie, jak i przekręcić ekran do pozycji pionowej, żeby ułatwić sobie czytanie znacznych tekstów.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.