Menu

LED LG 49vl5f

Cechy produktu

  • Producent LG 

Opis

Niezwykłe wrażenia dzięki ultracienkiej ramce
Model 49VL5F zapewnia nad wyraz wciągające wrażenia dzięki ultracienkiej ramce o grubości 3,5 mm i pozwala delektować się fantastyczną jakością obrazu pod każdym kątem dzięki nieszablonowej matrycy IPS. Ciekawa i ergonomiczna konstrukcja umożliwia dostarczanie informacji i reklam w najróżniejszych otoczeniach biznesowych.

wielki ekran z wyjątkowo ultracienką ramką
Ultracienka ramka pozwala stworzyć fantastyczną ściankę cyfrową efektywnie przekazującą dynamiczną treść i przyciągającą uwagę odbiorcy. Pokaźny skutecznie przyciąga uwagę przechodniów.

Redukcja przerw w obrazie
Model 49VL5F mieści algorytm udoskonalania obrazu, który redukuje przerwy między złączonymi ekranami w trakcie odtwarzania filmów. Obiekty znajdujące się na granicy są dostosowywane tak, aby obraz był jak najbardziej płynny.

pokaźniejszy kąt widzenia
wielkie ekrany na ogół umieszcza się powyżej poziomu wzroku, poprzez co w ścianach video znaczenia nabiera jednolita jakość obrazu. Kąt widzenia w urządzeniach 49VL5F pozwala zachować żywe barwy bez jakichkolwiek zniekształceń.

wielki kąt widzenia
technika produkcji matryc IPS marki LG jest znana z wspaniałej kontroli ciekłego kryształu, co zagwarantuje wysokiej jakości obraz pod każdym kątem. Z tego powodu 49VL5F lepiej przyciąga uwagę realistycznymi kolorami, które nie tracą na jakości pod żadnym kątem.

Łatwa regulacja barw
W zależności od treści użytkownik może regulować temperaturę kolorów ekranu przy pomocy pilota co 100K.

Łatwa regulacja balansu bieli
W konwencjonalnych ścianach video balans bieli można regulować tylko w pełnym trybie bieli, natomiast w 49VL5F można modyfikować każdą wartość skali szarości, co zezwala na bardziej szczegółową regulację bieli.

użyteczna struktura menu
Strukturę menu zoptymalizowano pod kątem zastosowań komercyjnych. Upraszcza pracę i grupuje podobne funkcje, dzięki czemu stanowi przystępny w obsłudze i instynktowny graficzny interfejs użytkownika. Dzięki temu użytkownik nie musi poznawać funkcji menu oraz uczyć się zarządzania ekranami metodą prób i błędów.

intuicyjny interfejs
GUI(Graphic User Interface) nieprzeciętnie współpracuje z czterokierunkowym pilotem, który przystępne przełączanie ustawień. Dodatkowo zaimplementowano większą czcionkę, która lepszą czytelność w trakcie obsługi urządzenia z pokaźnej odległości.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.