Menu

LED Samsung LC49HG90DMUXEN

Cechy produktu

  • Producent Samsung 
  • Przekątna ekranu 49 "
  • Rozdzielczość 3840 x 1080 
  • Czas reakcji 1 ms
  • Jasność ekranu 350 cd/m2
  • Kontrast 3000:1 
  • Wysokość 52.5 cm
  • Szerokość 120.3 cm

Opis

Ultraszeroki ekranUltraszeroki 49-calowy wyświetlacz z innowacyjnymi proporcjami 32:9 oznacza, iż sceny w grach będą za każdym razem widoczne w pełni i w pełni zgodne z zamierzeniami twórców. Poza tym zakrzywiony panel o promieniu 1800R pozwala uczestnikowi całkowicie zanurzyć się w grze, a w trakcie oglądania filmów i oglądania treści video zapewnia wrażenia zbliżone do oglądania filmów na ekranie w kinie iMax.

Super szerokość współczynnik proporcji 32:9Ultraszeroki wyświetlacz z proporcjami 32:9, odpowiadający dwóm monitorom 16:9 ustawionym obok siebie, zagwarantuje najwyższą elastyczność umożliwiającą realizację wielu zadań równocześnie.

Nareszcie można zapomnieć o konfigurowaniu wielu monitorów dzięki wyeliminowaniu zakłócających widok ramek i jednemu kablowi zasilającemu, który likwiduje bałagan, można naprawdę efektywnie realizować sporo zadań równocześnie.

wyświetlacz Quantum DotKolory w szczególności czerwienie i zielenie na ekranie Samsung QLED są czystsze, bardziej świetliste i zgodne z rzeczywistością niż na monitorach konwencjonalnych. Poza tym nowa technika Metal QD Samsung gwarantuje trwalsze i bardziej naturalne kolory w trakcie gry albo pracy z użyciem aplikacji, w przypadku których precyzja kolorów ma kluczowe znaczenie.

High Dynamic RangeTechnologia QLED wspiera technologię High Dynamic Range(HDR), co daje obrazy z szerszym przedziałem poziomów luminancji, dzięki czemu ciemniejsze obszary nabierają głębi, a obszary jaśniejsze stają się bardziej świetliste.

w konsekwencji gracz obserwuje sceny ze wszystkimi szczegółami - starannie tak, jak zaplanowali to twórcy gier Wysoka częstotliwość odświeżania 144 HzWysoka częstotliwość odświeżania 144 Hz zapewnia wolne od zakłóceń sceny akcji, choćby w grach z wysoką liczbą klatek na sekundę.

Poza tym częstotliwość odświeżania można w razie zapotrzebowania ustawić na 60 Hz/120 Hz. Najróżniejsze tryby gierOpracowany we współpracy z Zespołem Samsung Galaxy monitor LOL 2016 finalista LOL World Championship 2016 posiada fabryczną kalibrację wielu trybów gier, gwarantującą natychmiastową optymalizację poziomów czerni gamma, kontrastu, ostrości i wartości barw dla przeróżnych rodzajów gier.

Arena LightingOświetlenie Arena Lighting buduje pulsujące światło, które pada na ścianę za monitorem, zwiększając emocje w trakcie gry. Menu typu OSDMenu rodzaju OSD, dobrane specjalnie do wymagań graczy, pozwala z łatwością sprawdzić główne ustawienia gry i zastosować skrótów, żeby je zmienić.

Po konfiguracji urządzenia, które otrzymało nagrodę Good Design Award, można natychmiast wrócić do gry. Easy Setting Box S/WEasy Setting Box zezwala na podział ekranu lub wyświetlacza na pola o rozmaitej wielkości jednym kliknięciem, dzięki temu realizacja wielu zadań jednocześnie staje się prosta.

Picture-by-PictureFunkcja Picture-by-Picture zezwala na podłączanie i oglądanie źródeł wejściowych bez zniżania jakości obrazu pierwotnego. Kontrast 3000:1Zaawansowana a technika panoramicznej matrycy VA gwarantuje najwyższy w swojej klasie kontrast statyczny 30...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.