Menu

FC 5 mop elektryczny (300mm, 60m2/h) Karcher ✔SKLEP SPECJALISTYCZNY ✔KARTA 0ZŁ ✔POBRANIE 0ZŁ ✔ZWROT 30DNI ✔RATY 0% ✔GWARANCJA D2D ✔LEASING ✔WEJDŹ I KUP NAJTANIEJ

Cechy produktu

  • Producent Karcher 

Opis

Mycie bez konieczności przeprowadzenia uprzedniego odkurzania to nieporównana do tej pory oszczędność czasu i energii. Elektrycznie napędzane pady z łatwością suną po podłodze, obracając się z szybkością 500 obrotów na minutę.

W połączeniu z postępową funkcją samooczyszczania w trakcie pracy, urządzenie uzyskuje o 20% ulepszone rezultaty czyszczenia, tradycyjny mop. Zbiornik wody czystej wypełniany wodą i środkiem czyszczącym, automatycznie zwilża pady walcowe z mikrofibry.

Napędzane elektrycznie 2 pady walcowe, obracają się w przód usuwając swobodne i suche zabrudzenia, i wycierają podłogę w jednym przejściu. System odkurzający znajdujący się nad padami zasysa wodę z zabrudzeniami do zbiornika na brudną wodę.

ulepszona głowica czyszcząca, zbiera więcej suchych i mokrych skażeń.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.