Menu

LEIFHEIT Mop Clean Twist extra soft XL

Cechy produktu

  • Producent LEIFHEIT 

Opis

Nowy system CLEAN TWIST firmy Leifheit jest rewelacyjnym systemem do mycia delikatnych podłóg takich jak parkiety i panele podłogowe. Nie uszkadza z powodu nadmiernej wilgotności, ani nie sprawia zadrapań spowodowanych brudem: dzięki unikatowemu mechanizmowi rotacji producenta Leifheit nakładka jest tak sucha jak w żadnym innym systemie. Brud zostaje usunięty bezproblemowo podczas wykręcania i to bez pochylania się, bez moczenia dłoni w brudnej wodzie i bez uciążliwej obsługi stopami. Zagwarantuje to wysuwany drążek i zaimplementowany mechanizm blokady. Nowy bezprecedensowy mechanizm wykręcania producenta Leifheit znajduje się w środku drążka mopa: naciśnięcie na drążek powoduje rotację mopa. Naciskając kilkakrotnie można indywidualnie dopasować stopień wilgotności nakładki.

Nowym mopem o szerokości 42 cm można myć na płasko i dzięki czemu dotrzeć choćby do miejsc, które trudno umyć, np. Pod szafkami i łóżkami. Użyteczna warstwa umożliwia umycie w narożnikach, a także krawędzi.

W skład bezprecedensowego systemu CLEAN TWIST marki Leifheit wchodzi mop extra soft z mechanizmem wykręcania, uniwersalne wiadro o obszerności 20 litrów i sito do wykręcania. 3 lata gwarancji.

  • genialny system do mycia delikatnych powierzchni
  • Woda i brud spływają do wiadra
  • Szerokość nakładki - 42 cm
  • nieszablonowy mechanizm rotacji Leifheit wewnątrz drążka
  • Nakładka jest tak sucha jak po ręcznym wyciśnięciu – bez moczenia rąk w brudnej wodzie
  • Z wysuwanym drążkiem i wbudowanym mechanizmem blokady
  • komplet gromadzi: mop extra soft z nakładką do mechanicznego wykręcania, uniwersalne wiadro i sito do wykręcania
  • 3 lata gwarancji

Jeden drążek - sporo możliwości

zastrzeżony System Click

prekursorski system mocowań, dzięki któremu zaoszczędzisz czas i miejsce. Teraz już nie musisz do każdego ze sprzętów zakupywać osobnego drążka. Jeden nadaje się do wszelkich!

Mycie podłóg, okien czy ścieranie kurzy – do tej pory każda z tych czynności wymagała osobnego sprzętu. Nie każdy z nas jednak dysponuje wystarczającą powierzchnią, by pomieścić te wszystkie szczotki, mopy i zmiotki. Naprzeciw temu problemowi wyszła producent LEIFHEIT wraz ze swym prekursorskim rozwiązaniem – CLICK SYSTEM.

opatentowany system mocowań CLICK SYSTEM to inteligentne rozwiązanie umożliwiające zamianę końcówek „za jednym kliknięciem". Dzisiaj bez żadnego trudu możemy wymieniać nakładki, zmieniając podłogowego mopa np. W myjkę do okien 3w1 bądź magnetyczną zmiotkę do kurzu DUSTER XL. Firma LEIFHEIT jako jedyna proponuje to uniwersalne rozwiązanie w tak szerokiej gamie sprzętów czyszczących.

System jest znakomity w swej prostocie, starczy jedno kliknięcie,zespoić drążek z wybraną końcówką czyszczącą. W jednej chwili namydlisz okno myjką 3w1, a po chwili odkurzyć je przy pomocy odkurzacza LEIFHEIT przymocowanego do tego samego drążka.

W SYSTEMIE CLICK pracuje aktualnie ponad 20 zróżnicowanych sprzętów, które sprawdzą się jednocześnie przy sprzątaniu podłóg, okien, kurzy czy łazienek. Producent LEIFHEIT stawia na uniwersalność, a gama artykułów kompatybilnych mocowaniom CLICK SYSTEM ciągle się poszerza.

Niezależnie od tego czy myjesz podłogę czy okna, dzięki teleskopowemu drążkowi, dostępnemu w czterech rozmiarach (nawet do 4m długości), urządzenie dostosowuje się do Twoich potrzeb. Drążki w wersji z przegubem, umożliwiają dotarcie do najmniej dostępnych miejsc np. Pod łóżkiem czy kanapą, a wykonana z antypoślizgowego tworzywa rączka uniemożliwia osuwanie się drążka opartego np. O ścianę.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.