Menu

Mamibot MOPA+ | Bezprzewodowy mop elektryczny

Cechy produktu

  • Producent Mamibot 

Opis


Jako Autoryzowany punkt handlowy oferujemy Państwu roboty, akcesoria i części zamienne z oficjalnej polskiej dystrybucji:


Mamibot Mopa+

Elektroniczny mop obrotowy przemywająco - froterujący podłogi Mamibot MOPA+
Obrotowy mop elektryczny, bezprzewodowy MAMIBOT MOPA+ w odcieniu czarnym, o mocy 60 W, to urządzenie produktywnie umyje, wywoskuje i wypoleruje wszystkie typy podłóg, pokaźny pojemnik na płyn (300ml), czas pracy 30-45 minut, zakres sprzątania 100m²
Obrotowy mop elektryczny, bezprzewodowy MAMIBOT MOPA+
Kod artykułu: PKT00092
Ean: 6970626160157
Mopa 2w1
myjąco - froterujący
Bezprzewodowa
Funkcja woskowania i froterowania
Lekka i nieskomplikowana w obsłudze
Do wszelkich rodzajów podłóg
sprawna bateria
cechy techniczne:
Moc: 60W
Napięcie: 14.4 V
Bateria: Li-ion 2200 mAh
Czas ładowania: 2.5 godziny
Zakres sprzątania: 150 - 180 m2
Czas pracy na sucho: > 35 minut
Czas pracy na mokro: > 20 minut
Średnica koła: 18 cm
objętość pojemnika mokrego: 300 ml
Głośność: < 60 dB
prędkość obrotowa kół: 250 obr/min
Kolor: Czarny
Poznaj naszą odpowiedź na produkty konkurencji.
MOPA+ to pierwszy bezprzewodowy mop elektryczny na rynku. Urządzenie jest postępową alternatywą dla mopa parowego, pozwala dokładnie i szybko umyć, wypolerować i wywoskować wszystkie warianty podłóg – od drewnianych, przez panele drewnopodobne, na terakocie skończywszy. Zapomnij o czasochłonnym i uciążliwym myciu podłóg tradycyjnym mopem. Nie musisz już nalewać wody do wiadra, schylać się i używać siły, aby Twoje podłogi były czyste i pachnące. MOPA+ jest zasilany bateriami, które bezustanną pracę urządzenia od 30 do 45 min
Skuteczność to jej drugi imię!
W podstawie czyszczącej urządzenia znajduje się silnik napędzający dwie krągłe podstawy szczotek polerująco-czyszczących, na które możesz nakładać 2 typy ściereczek do mycia i polerowania podłóg i pojemnik na wodę. Podstawa robota znamionuje się niezwykle niskim punktem ciężkości, co umożliwia skrupulatne (bo z pokaźnym naciskiem na podłogę) sprzątanie, a jednocześnie urządzenie prowadzi się stanowczo lekko i swobodnie. To wszystko sprawia, że mopowanie nie wymaga od Ciebie żadnego wysiłku.

Wymienne ściereczki z mikrofibry:
Różowa - do mopowawania Zielona - do woskowania.
Czysta podłoga
Dzięki funkcji polerowania MOPA+ jest perfekcyjnym asystentem przy pastowaniu i polerowaniu drewnianych podłóg. Wystarczy, iż zamiast konwencjonalnego środka czyszczącego, wlejesz do zbiornika płyn do konserwacji podłóg. MOPA+ to znakomite rozwiązanie dla osób, które chcą cieszyć się czystą podłogą bez najmniejszego wysiłku.
Lekkość pracy
Do podstawowych zalet tego urządzenia należy niesamowita lekkość pracy. Wystarczy delikatny uchwyt robota, z którym poradzi sobie choćby kilkuletnie dziecko i urządzenie rozpoczyna polerować podłogę z zabójczą dla brudu i smug szybkością. Taka produktywność zagwarantuje urządzeniu świetne atrybuty polerujące powierzchnie, których nie jesteś w stanie uzyskać pracą własnych dłoni.
zaimplementowany spryskiwacz
Urządzenie zastosowany spryskiwacz z pojemnikiem na wodę z płynem o wielkości 300 ml, zamontowany w rączce, z łatwością i szybko go wyciągniesz celem dopełniania albo podmiany płynu.
skuteczna bateria
MAMIBOT MOPA+ jest zasilany bateriami, które bezustanną pracę urządzenia od 30 do 45 min. W podstawie czyszczącej urządzenia silnik napędzający dwie koliste podstawy szczotek polerująco-czyszczących, na które możesz nakładać 2 rodzaje nakładek do mycia i polerowania podłóg.
Podświetlenie LED
Podświetlenie LED wbudowane w urządzenie, zapewnia perfekcyjne sprzątanie choćby, gdy w pomieszczeniu jest ciemno.
Zawartość zestawu:

1x Mop elektryczny

1x pojemnik dozujący

1x ładowarka

4x ściereczka z mikrofibry

1x instrukcja używania

Obejrzyj
Mamibot Manufacturing USA Inc.

To firma z Delaware w Stanach Zjednoczonych, która jest wiodącym amerykańskim producentem i dostawcą robotów sprzątających, wykonujących prace domowe równie inteligentnie jak ludzie, a choćby czasem przewyższając ich w tym. Mamibot oferuje szeroką gamę robotów czyszczących dla domu, w środku i na zewnątrz, w tym odkurzacze roboty sprzątające podłogi i dywany, kosiarki roboty oaz progresywne urządzenia elektryczne do czyszczenia podłóg i powierzchni szklanych. Mamibot buduje wizję świata w którym człowiek oszczędza swój cenny czas zlecając żmudne obowiązki domowe robotom sprzątającym.

Mamibot najistotniej progresywny i twórczy zespół inżynierów mechaników, projektantów wzornictwa przemysłowego, speców od elektroniki, oprogramowania i sprzedaży. Roboty sprzątające Mamibot oferują wysokiej klasy technologię czyszczenia, bardziej przyjazny design dla użytkownika i niezwykłą wytrzymałość urządzeń na lata. Bezustanne dążenie do perfekcji, przy jednoczesnym badaniu potrzeb rynkowych i odnoszenia się do osiągnięć konkurencji w zakresie produkcji odkurzaczy robotów, ma na celu utrzymywanie przewagi i oferowanie realnie najkorzystniejszych rozwiązań dla użytkownika, dla człowieka. Roboty sprzątające Mamibot świetnie odkurzone dywany, czyste podłogi, błyszczące okna, atrakcyjnie skoszone trawniki, przejmując te żmudne obowiązki od ludzi, dając im w ten sposób czas dla siebie i łatwiejsze życie.


Zapraszamy do wypożyczenia automatycznych robotów sprzątających do odkurzania i mycia podłóg, dywanów, okien, luster, stołów i glazury od 100zł/dobe.

Za nieduże pieniądze przekonasz się, jak w codziennym życiu {pomocn|przydatn)e są roboty. Jeśli zdecydujesz się na zakup, za wynajem nie zapłacisz nic. Zapraszamy

Kliknij, aby zapoznać się zasadami wypożyczenia urządzeń.


W przypadku, jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Tel. 790 634 007

E-mail: kontakt@roboexpert.pl


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.