Menu

Mop automatyczny VILEDA Virobi Slim DARMOWY TRANSPORT

Cechy produktu

  • Producent VILEDA 

Opis

udoskonalona wersja dobrze znanego i pomocnego urządzenia Virobi - dzisiaj w odchudzonej wersji Slim. Urządzenie o wysokości zaledwie 4,5 cm dotrze w najgłębsze zakamarki Twojego mieszkania. Drobna wysokość robota zezwala na dotarcie pod sofy, kanapy, łóżka oraz inne meble.

Nieoceniona pomoc w codziennej walce z kurzem. Dzięki Virobi Slim obowiązek sprzątania staje się przyjemniejszy, a Tobie pozwala zaoszczędzić masę czasu, który można przeznaczyć na inne czynności albo odpoczynek.

Dzięki super-smukłej konstrukcji nowy Virobi dotrze wszędzie tam gdzie nie byłoby to możliwe bez odsuwania mebli. Perfekcyjnie potrafi wyczyścić podłogę pod łóżkiem czy sofą.

Dzięki super-smukłej konstrukcji nowy Virobi dotrze wszędzie tam gdzie nie byłoby to osiągalne bez odsuwania mebli. Doskonale potrafi wyczyścić podłogę pod łóżkiem czy sofą. Starczy zamocować jeden z wymiennych, elektrostatycznych wkładów wielokrotnego oraz wybrać 1 z 2 programów pracy a robot w mgnieniu oka zacznie sprzątanie. Kurz i włosy będą przyciągane i zbierane na powierzchni wkładu. Dzięki rozciągliwym pierścieniom i niskiej wysokości rewelacyjnie posprząta zanieczyszczenia wzdłuż listw przypodłogowych i narożnikach pomieszczeń. Robomop nadaje się do wszystkich twardych podłóg. Wyposażony jest w wysokiej jakości akumulator litowo-jonowy, który w pełni naładowany pozwala na 240 min skutecznego sprzątania.

Robomop posiada dwa programy czyszczące: krótki - 30 minut oraz długi - 120 minut
Wkłady robota wykonane w specjalnej technice Viledy gwarantujące znakomite łapanie kurzu
przeznaczony do każdego typu twardej podłogi
Zaledwie 4,5cm wysokości - pozwala na dotarcie pod niskie meble
Elektrostatyczne przyciąganie kurzu i włosów
nadzwyczajnie sprawdza się przy sprzątaniu siersci zwierząt
Długośc pracy po naładowaniu - 240 min

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.