Menu

Mop LEIFHEIT Zestaw Profi

Cechy produktu

  • Producent LEIFHEIT 

Opis

Koniec z moczeniem rąk w brudnej wodzie. Komplet firmy Leifheit, w którego skład wchodzi wiadro Profi z nakładanym wyciskaczem do mopa i mopem Profi micro pozwoli Ci na sprzątanie suchymi rękami i bez konieczności schylania się. Takie to proste: zdejmij nakładkę z uchwytu za pomocą stopy i włóż do wyciskacza, a następnie wyciśnij przy pomocy stopy bez wykorzystania siły - gotowe. Nakładka jest tak sucha, jak po ręcznym wykręceniu. Podłoga wyschnie w mgnieniu oka. Zawarty w komplecie mop Profi micro duo gruntownie umyje wszystkie podłogi. Dzięki cienkiemu, lekko wysuniętemu włosiu nakładka wytworzona z dwóch typów włókien dotrze do najmniejszych zagłębień i precyzyjnie usunie nawet uporczywy brud. Pokaźna szerokość nakładki do mopa - 42 cm - pozwala zaoszczędzić sporo kroków i cennego czasu. Genialny przegub obrotowy 360° sprawne zamiatanie zygzakiem oraz wokół nóg stołów i szaf. Zestaw obejmuje składany drążek. 3 lata gwarancji.

  • zestaw składający się z wiadra z wyciskaczem i mopa Profi micro duo ze składanym drążkiem
  • umożliwia sprzątanie bez schylania się i moczenia rąk w brudnej wodzie
  • Z prasą do wyciskania, którą można obsługiwać przy pomocy stopy i bez użycia siły
  • Mop z przegubem obrotowym 360° umożliwiającym mycie pod dowolnym kątem i skutecznie myjącą nakładką stworzoną z dwóch wariantów włókien do wszystkich podłóg
  • szerokość 42 cm
  • 3 lata gwarancji

Jeden drążek - niemało możliwości

zastrzeżony System Click

nowatorski system mocowań, dzięki któremu zaoszczędzisz czas i miejsce. Dzisiaj już nie musisz do każdego ze sprzętów zakupywać osobnego drążka. Jeden pasuje do wszelkich!

Mycie podłóg, okien czy ścieranie kurzy – do tej pory każda z tych czynności wymagała osobnego sprzętu. Nie każdy z nas jednak dysponuje wystarczającą powierzchnią, by pomieścić te wszystkie szczotki, mopy i zmiotki. Naprzeciw temu problemowi wyszła producent LEIFHEIT wraz ze swym nowatorskim rozwiązaniem – CLICK SYSTEM.

opatentowany system mocowań CLICK SYSTEM to inteligentne rozwiązanie umożliwiające podmianę końcówek „za jednym kliknięciem". Teraz bez żadnego trudu możemy wymieniać nakładki, zmieniając podłogowego mopa np. W myjkę do okien 3w1 bądź magnetyczną zmiotkę do kurzu DUSTER XL. Marka LEIFHEIT jako jedyna oferuje to uniwersalne rozwiązanie w tak szerokiej gamie sprzętów czyszczących.

System jest rewelacyjny w swojej prostocie, wystarczy jedno kliknięcie,scalić drążek z wybraną końcówką czyszczącą. W jednej chwili namydlisz okno myjką 3w1, a po chwili odkurzyć je przy pomocy odkurzacza LEIFHEIT przymocowanego do tego samego drążka.

W SYSTEMIE CLICK pracuje obecnie ponad 20 różnorodnych sprzętów, które sprawdzą się zarówno przy sprzątaniu podłóg, okien, kurzy czy łazienek. Producent LEIFHEIT stawia na uniwersalność, a gama produktów kompatybilnych mocowaniom CLICK SYSTEM ciągle się poszerza.

Niezależnie od tego czy myjesz podłogę czy okna, dzięki teleskopowemu drążkowi, przystępnemu w czterech rozmiarach (choćby do 4m długości), urządzenie dostosowuje się do Twoich potrzeb. Drążki w wersji z przegubem, zezwalają na dotarcie do najmniej przystępnych miejsc np. Pod łóżkiem czy kanapą, a produkowana z antypoślizgowego tworzywa rączka uniemożliwia osuwanie się drążka opartego np. O ścianę.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.