Moje konto
  • MOP PŁASKI PUCERKA MIKROFIBRA + KIJ TELESKOPOWY MOP PŁASKI PUCERKA MIKROFIBRA + KIJ TELESKOPOWY

MOP PŁASKI PUCERKA MIKROFIBRA + KIJ TELESKOPOWY

1 oferta z 1 sklepu

Producent CBM WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentCBM

Bardzo wygodny w użytkowaniu i zaawansowany technologicznie system. Przystosowany jest do różnych rodzajów powierzchni.Produkt idealny do domu, magazynu, hali produkcyjnej oraz biura.Drążek teleskopowy - regulowana długośc drążka 6 do 120 cmSpecjalna nakładka - przeznaczona jest do ścierania powierzchni ceramicznych, PCV, posadzek drewnianych i kamiennych.

Jest bardzo wytrzymała i chłonna. Posiada mikroaktywne włókna, dzięki którym całą powierzchnią przylega do podłogi. Pozostawia minimum wilgoci na mytej powierzchni. Przystosowana do wielokrotnego użytku.Pucerka uniwersalna z mikrofibry.

Dokładnie przylega do czyszczonej powierzchni, przez co doskonale usuwa kurz i brud oraz łatwo wchłania wodę, nie pozostawiając przy tym żadnych smug i zacieków. Pasuje do większości dostępnych na rynku mopów płaskich, a specjalne rzepy gwarantują błyskawiczną wymianę pucerki.

Idealna do wycierania i polerowania zarówno dużych, jak i trudno dostępnych powierzchni (np. pod meblami, w narożnikach podłóg, glazury, boazerii, sufitów, okien itp.). Najlepiej sprawdza się do mycia i polerowania delikatnych powierzchni, kamiennych i drewnianych posadzek, paneli podłogowych, terakoty, płytek PCV, boazerii, glazury, sufitów, okien itp.Czyści bez użycia detergentów, doskonała dla alergików.Wymiary:długość mopa : 44 cmszerokość mopa : 15 cmdługość drążka: od 69 cm do 120 cmMopy dostępne są w 4 kolorach:FIOLETOWY, POMARAŃCZOWY, NIEBIESKI, SELEDYNOWY

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też