Menu

Mop płaski VILEDA Ultramat Turbo XL 161023 kolor grafitowy

Cechy produktu

  • Producent VILEDA 

Opis

Mop Vileda to nowoczesna technologia i wygoda wykorzystywania. Ma systemem obrotowy odsączania nakładki, który pozwala na wyciskanie mopa bez brudzenia i moczenia , a także bez pokaźniejszego wysiłku. Odpowiednio wyprofilowane sito zagwarantuje łatwą aplikację wkładu i zezwala na uzyskania pożądanej wilgotności mopa.

Mechanizm obrotowy jest trwały i komfortowy w używaniu. Sprężyste złącze mopa z drążkiem zezwala na bezproblemowe mycie podłogi w trudno dostępnych miejscach, m. In. W narożnikach. Ruchoma główka mopa umożliwia luźne manewrowanie mopem nawet pod meblami.

Nakładka czyszcząca ma szerokość aż 42 cm, dzięki temu jeszcze szybciej zmyjesz każdą podłogę. Mocowana jest za pomocą klipsów, co ewidentnie upraszcza jej zdejmowanie. Na dodatek posiada ona 2 rodzaje specjalnych mikro-włókien.

Białe gwarantują czystość bez smug i zarysowań, dodatkowo tych najdelikatniejszych powierzchni, natomiast czerwone perfekcyjnie radzą sobie z uporczywym brudem i drobinami, także bez użycia detergentów.

Nakładka może być prana wielokrotnie w pralce samoczynnej.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.