Menu

Mop ze spryskiwaczem VILEDA Mop Spray & Clean 152921 kolor czerwony

Cechy produktu

  • Producent VILEDA 

Opis

Mop Spray & Clean

Mop Spray & Clean to mop ze spryskiwaczem, dzięki któremu codzienne porządki będą szybkie i wygodne!

szerokie powierzchnie do posprzątania nie będą od dziś żadnym problemem. Z mopem Spray & Clean sprzątanie wykonasz szybko i bez zbędnego wysiłku. Mop Spray & Clean wyposażony jest w dwustronną nakładką z mikrofibry, którą pozwala na czyszczenie 2 razy obszerniejszej powierzchni.

Mop ze sprayem od Viledy posiada obrotową głowicę 180° i dwustronną nakładkę, która umożliwia czyszczenie dwa razy większej powierzchni typowy mop ze spryskiwaczem.

Nakładka z mikrofibry czyści i osusza powierzchnię, pozostawiając podłogi bez smug i zarysowań. Czerwone włókna nakładki czyszczącej świetnie usuwają choćby uporczywy brud. Dodatkowo wkład mopa można prać wielokrotnie w pralce w temperaturze do 60 stopni, bez wykorzystania płynów zmiękczających.

Mop Spray & Clean zaopatrzony jest w wielki pojemnik na płyn do spryskiwania, dzięki czemu można zmywać pokaźniejszą część podłóg bez konieczności przerywania sprzątania. Mechanizm sprayu pozwala równomiernie rozprowadzać płyn na czyszczonej powierzchni i nie doprowadzić do przemoczenia podłogi.

Trapezoidalny kształt mopa gwarantuje dotarcie do trudnodostępnych miejsc takich jak narożniki czy kąty. Nadzwyczajnie sprawdza się na każdym rodzaju podłóg.

Czyszczenie i konserwacja:

  • Po użyciu mopa napełnij zbiornik czystą wodą
  • Opróżnij zbiornik za pomoca spryskiwacza

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.