Menu

VILEDA Steam mop przewodowy

Cechy produktu

  • Producent VILEDA 

Opis

Mop parowy Vileda STEAM W zestawie dwa wkłady


Para to nie zawsze dwoje


Zastanawiasz się, czy mop parowy jest lepszy od zwykłego? Jeżeli potrzebujesz czegoś mocniejszego do czyszczenia, jeżeli próbujesz pozbyć się uporczywego brudu, jeżeli nie lubisz używać w domu silnych środków chemicznych, jeżeli obawiasz się bakterii lub masz w domu alergika to mamy znakomite rozwiązanie tych wszystkich problemów. Jak na ogół w tej kwestii na pomoc przychodzi bezusterkowa Vileda. Lider na rynku sprzątającym. Mopy bez wiader, mopy wykręcane mopy prostokątne wyżymane, ściereczki super chłonne i sporo innych ułatwiających nam życie artykułów do sprzątania dała nam właśnie Vileda. Tym razem zapraszamy do zapoznania się bliżej z mopem parowym.


Mop Parowy VILEDA to rewelacyjna czystość bez wysiłku w twoim domu Mop parowy zabije 99,9% bakterii i to bez wykorzystania środków chemicznych. Taki mop jest idealnym narzędziem sprzątającym, lekki i prosty w użyciu. Błyskawicznie się nagrzewa, bo już po kilkunastu sekundach od napełnienia wodą jest gotowy do użycia. Możemy nim czyścić podłogi takie jak: płytki, panele, podłogi drewniane olejowane, bejcowane ( nielakierowane).A dodatkowa nakładka znajdująca się w komplecie pomoże wyczyścić także Twoje dywany. Do tego mopa Ci potrzeba tylko zasilania i wody. Wkład czyszczący to wysokiej jakości microfibra o dwuwarstwowej budowie. Przegub 180 stopni to wysoka ergonomia , a także dostęp do narożników, podłogi pod meblami i trudno osiągalnych miejscGotowy do zastosowania w 4 prostych krokach:
Należy napełnić zbiornik wodą
Podłączyć urządzenie do źródła zasilania.
Włączyć podgrzewanie i odczekać 15 sekund do zapalenia się zielonej kontrolki
Ustawić intensywność pary i rozpocząć sprzątanie.
Do działania mopa konieczne jest stałe podłączenie do źródła zasilania.zestaw gromadzi dwa wkłady z mikrofibry.
Wkłady można prać w temperaturze do 60 poziomów.*


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.