Menu

Vileda UltraMax BOX

Cechy produktu

  • Producent Vileda 

Opis

Mop płaski pakiet Vileda Ultramax box


Ręka do góry, kto lubi myć podłogi


Czy zastanawiałeś się kiedyś, nad wyborem mopa? Wiecie, co? To wcale nie jest taka prosta decyzja. Może kiedyś, kiedy jedyną alternatywą dla ścierki był zwykły sznurkowy mop to było proste, lecz to się już skończyło. Teraz stojąc przed półką z mopami zaczynamy się zastanawiać, czy wziąć ten ze sznurka? Z pasków? A może obrotowy? Płaski? A może zaszaleć i nabyć parowy...? My stawiamy na płaski mop od Viledy, dlaczego, spytasz? Postaramy się na to mocno odpowiedzieć. Zwykle to dzięki progresywnej technice i wygodzie użytkowania pt. „Czysta podłoga-suche ręce" wybieramy Viledę.


Wyciskanie i wyżymanie bez moczenia dłoni, a to dzięki mopowi od Viledy Bez brudzenia i moczenia rąk bez męczącego wyżymania teraz można już umyć choćby dużą powierzchnię. A to wszystko dzięki płaskiemu mopowi od Viledy. Taki mop płaski nad wyraz korzystnie zbiera kurz i nie pozostawia smug. Sprawdzi się perfekcyjnie w przypadku każdego typu podłogi. W komplecie razem z wiadrem zaopatrzonym w specjalistyczną wyciskarkę. Mop posiada nakładkę z mikroaktywnymi włóknami. W dodatku w zestawie znajduje się nakładka do mycia podłóg drewnianych. Nakładki można prać w pralce.zestaw posiada:
- komplet mop płaski Vileda Ultramax box
- Oryginalne opakowanie
- Dowód zakupuwłaściwości:
- Wyprofilowane punkty nacisku na spodzie mopa - ''power zone''
- Mikroaktywne włókna nakładki
- Nakładkę mopa, która asygnowana jest w dodatku do mycia podłóg drewnianych
- Unowocześnioną wyciskarkę z podwyższoną częścią do wprowadzania mopa
- Drążek stały składający się z trzech części
- pakiet BOX zawiera: mop płaski z trzyczęściowym drążkiem oraz wiadro

*


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.