Menu

Zestaw z mopem LEIFHEIT Clean Twist System M + DARMOWY TRANSPORT!

Cechy produktu

  • Producent LEIFHEIT 

Opis

Nowy system CLEAN TWIST firmy Leifheit jest rewelacyjny do mycia delikatnych podłóg takich jak parkiety i panele podłogowe. Nie uszkadza z powodu nadmiernej wilgotności, ani nie powoduje zadrapań spowodowanych brudem, a to wszystko dzięki nieszablonowemu mechanizmowi rotacji firmy Leifheit. Nakładka jest tak sucha jak w żadnym innym systemie. Brud zostaje z łatwością usunięty w trakcie wykręcania i to bez pochylania się, moczenia rąk w brudnej wodzie i bez uciążliwej obsługi stopami. To wszystko jest możłiwe dzięki wysuwanemu drążkowi i wbudowanemu mechanizmowi blokady. Nowy rewolucyjny system wykręcania firmy Leifheit znajduje się w środku drążka mopa: naciśnięcie na drążek sprawia jego rotację. Naciskając kilkakrotnie można indywidualnie przystosować stopień wilgotności nakładki.

Mopa o szerokości 33 cm można używać na płasko i dzięki temu dotrzeć choćby do trudno przystępnych miejsc, np. Pod szafkę i łóżka. Praktyczna warstwa pozwala na mycie krawędzi, a także w narożnikach.

W skład bezprecedensowego systemu CLEAN TWIST firmy Leifheit wchodzi mop extra soft z mechanizmem wykręcania, uniwersalne wiadro o objętości 20 litrów i sito do wykręcania. 3 lata gwarancji.

  • doskonały system do mycia subtelnych powierzchni
  • Woda i brud spływają do wiadra
  • wyjątkowy mechanizm rotacji Leifheit we wnętrzu drążka
  • Nakładka jest tak sucha jak po ręcznym wyciśnięciu – bez moczenia rąk w brudnej wodzie
  • Z wysuwanym drążkiem i zaimplementowanym mechanizmem blokady
  • pakiet posiada: mop extra soft z nakładką do mechanicznego wykręcania, uniwersalne wiadro i sito do wykręcania
  • 3 lata gwarancji

Jeden drążek - mnóstwo możliwości

opatentowany System Click

nowatorski system mocowań, dzięki któremu zaoszczędzisz czas i miejsce. Teraz już nie musisz do każdego ze sprzętów zakupywać osobnego drążka. Jeden pasuje do wszelkich!

Mycie podłóg, okien czy ścieranie kurzy – do tej pory każda z tych czynności wymagała osobnego sprzętu. Nie każdy z nas jednak dysponuje wystarczającą powierzchnią, żeby pomieścić te wszystkie szczotki, mopy i zmiotki. Naprzeciw temu problemowi wyszła firma LEIFHEIT wraz ze swym nowatorskim rozwiązaniem – CLICK SYSTEM.

opatentowany system mocowań CLICK SYSTEM to inteligentne rozwiązanie umożliwiające zamianę końcówek „za jednym kliknięciem". Dzisiaj bez żadnego trudu możemy wymieniać nakładki, zmieniając podłogowego mopa np. W myjkę do okien 3w1 bądź magnetyczną zmiotkę do kurzu DUSTER XL. Marka LEIFHEIT jako jedyna proponuje to uniwersalne rozwiązanie w tak szerokiej gamie sprzętów czyszczących.

System jest nadzwyczajny w swojej prostocie, starczy jedno kliknięcie,zintegrować drążek z wybraną końcówką czyszczącą. W jednej chwili namydlisz okno myjką 3w1, a po chwili odkurzyć je przy pomocy odkurzacza LEIFHEIT przymocowanego do tego samego drążka.

W SYSTEMIE CLICK pracuje aktualnie ponad 20 różnorodnych sprzętów, które sprawdzą się zarówno przy sprzątaniu podłóg, okien, kurzy czy łazienek. Marka LEIFHEIT stawia na uniwersalność, a gama produktów kompatybilnych mocowaniom CLICK SYSTEM ciągle się poszerza.

Niezależnie od tego czy myjesz podłogę czy okna, dzięki teleskopowemu drążkowi, przystępnemu w czterech rozmiarach (nawet do 4m długości), urządzenie dopasowuje się do Twoich potrzeb. Drążki w wersji z przegubem, umożliwiają dotarcie do najmniej dostępnych miejsc np. Pod łóżkiem czy kanapą, a wykonana z antypoślizgowego tworzywa rączka uniemożliwia osuwanie się drążka opartego np. O ścianę.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.