Menu

Zestaw z mopem obrotowym LEIFHEIT Clean Twist System 52052 DARMOWY TRANSPORT

Cechy produktu

  • Producent LEIFHEIT 

Opis

nieszablonowy mechanizm rotacji firmy Leifheit powoduje, że woda i brud są wyciskane z mopa – bez uciążliwej obsługi przy pomocy stóp i bez moczenia rąk w brudnej wodzie. A to dlatego,bezprecedensowy mechanizm wyciskania producenta Leifheit znajduje się w środku drążka: rotację uruchamia się przez nacisk drążka.

poprzez wielokrotne naciskanie można ustawić stopień wilgotności mopa. Z wydobywanym drążkiem i zaimplementowanym mechanizmem blokady. Wózek na kółkach CLEAN TWIST sprawia, że mycie podłogi jest komfortowojsze. Kółka obracające się pod kątem 360° zapewniają maksymalną sprężystość.

Bez konieczności noszenia ciężkiego wiadra można z łatwością przenieść przyrządy za pomocą mopa w miejsce zastosowania. Wyróżnia się nad wyraz łatwą obsługą, stabilną pozycją, także w trakcie cyklu wykręcania, a jego montaż jest prosty.

bezprecedensowy mop CLEAN TWIST marki Leifheit mieści mopa z mikrofibry z mechanizmem wyciskania i płasko składanym drążkiem, uniwersalnie użytkowane wiadro o obszerności 20 litrów i dwa wytrzymałe uchwyty oraz sito do odwirowywania.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.