Moje konto
  • 81828802 Komplet 2 tylnych resorów Lovells +2" Heavy Duty MA-6HD - Mitsubishi Pajero Sport 98-00 81828802 Komplet 2 tylnych resorów Lovells +2" Heavy Duty MA-6HD - Mitsubishi Pajero Sport 98-00

81828802 Komplet 2 tylnych resorów Lovells +2" Heavy Duty MA-6HD - Mitsubishi Pajero Sport 98-00

1 oferta z 1 sklepu

Producent 818 Lovells WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

Producent818 Lovells

Promocja tego produktu ! "Dostawa gratis na terenie całego kraju"
Czyli dostarczamy bezpłatnie ten towar w dowolne miejsce w Polsce.
"Większość towarów wysyłamy w ciągu 24h, po sprawdzeniu stanu magazynowego!"

Do godziny po zamówieniu (w godzinach pracy) magazynierzy sprawdzają czy zamówiony towar jest w magazynie i przesyłamy informację emailem lub faksem.

Firma działa na rynku od ponad dekady. Z naszymi klientami dzielimy pasję i miłość do samochodów terenowych oraz szeroko pojętego sportu off-road, dzięki czemu posiadamy odpowiednie doświadczenie.

Jak przystało na firmę która troszczy się o klientów prowadzimy pełen serwis wyciągarek, wszystkie części do sprzedawanych przez nas wyciągarek są niezmiennie dostępne. Zapewniamy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny (również wyciągarek innych marek, których nie importujemy).

W połowie roku 2010 firma została wyłącznym importerem australijskiego zawieszenia do samochodów terenowych firmy Lovells. Zapewnia ono niedoścignioną jakość popartą bardzo długą, niespotykaną na rynku gwarancją.

Wzmocnione resory Lovells zwiększają zdolność twojego samochodu do jazdy w jeszcze trudniejszym terenie.

Resory firmy Lovells zostały zaprojektowane aby zastąpić standardową masową produkcję i poprawić funkcjonalność pojazdu. Po założeniu resorów Lovells znacznie zwiększa się przyczepność pojazdu oraz pewność w jego prowadzeniu.

Dostępnych jest wiele wariantów podnoszących samochód. Wykonane są w najwyższym standardzie, z najlepszej australijskiej stali firmy OneSteel (www.onesteel.com). Wszystkie resory są testowane, aby wytrzymać nawet największe naprężenia włókien.

Dostępne indeksy:

B (Medium) - przy zamontowanej wyciągarce lub zderzaku
C (Heavy Duty) - stałe duże obciążenie, np. wyciągarka plus zderzak stalowy albo zderzak i dodatkowe baki z paliwem.

Gwarancja 5 lat bez limitu kilometrów.

Numer katalogowy MA-6HD

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.