Menu

Dobry, zły i brzydki (DVD) - Sergio Leone DARMOWA DOSTAWA KIOSK RUCHU

Cechy produktu

  • Producent IMPERIAL CINEPIX 
  • Nośnik DVD 

Opis

DOBRZY BRZYDCY ŹLI [DVD]Film Dobrzy, Brzydcy, Źli [DVD] to ambitny i poruszający western, który zmienił wyobrażenie o tym gatunku filmowymLegenda kina Clint Eastwood wciela się w "człowieka bez imienia" w klasycznym westernie Dobrzy, Brzydcy, Źli [DVD].

w trakcie kulminacji wojny domowej nieodgadniony rewolwerowiec (C. Eastwood) włóczy się wokół zachodniej granicy. Nie ma domu, obowiązków i kompanów aż do momentu kiedy spotyka dwóch nieznajomych (Eli Wallach i Lee Van Cleef), którzy są tak bezlitośni i samotni jak on.

Złączeni przez przeznaczenie ci trzej mężczyźni jednoczą siły, żeby wyśledzić skradzione złoto. Ale działanie w grupie nie leży w naturze takich bandytów o silnej woli, jednak wkrótce odkrywają, iż największe wyzwanie dla nich to pozostanie czujnymi - i żywymi - kontynuując niebezpieczne poszukiwania w kraju ogarniętym wojnąGatunek - westernJęzyk – angielski, niemiecki, francuski (D.D 5.1)Napisy – francuskie, holenderskie, szwedzkie, fińskie, norweskie, duńskie, portugalskie, polskie, greckie, hebrajskie, tureckie, czeskie, słoweńskie, chorwackie, rumuńskie, angielskie dla niedosłyszącychReżyseria – Sergio Leone Obsada – Clint Eastwood, Eli Wallach, Lee Van Cleef, Mario BregaRok produkcji -1966Tytuł oryginalny - The Good, the Bad and the UglyCzas projekcji – 172 minNr.

kat 5903570108051Dystrybutor – Imperial CinePixWszystkie Filmy DVD wysyłamy w ciągu 24h!...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.