Menu

Black And White America

Cechy produktu

  • Producent Warner Music Poland / Roadrunner Records 
  • Nośnik CD 

Opis

1. Black & White America
2. Come On Get It
3. In The Black
4. Liquid Jesus
5. Rock Star City Life
6. Boongie Drop (Feat. Jay Z & Dj Military)
7. Stand
8. Superlove
9. Everything
10. I Can't Be Without You
11. Looking Back On Love
12. Life Ain't Ever Been Better Than It Is Now
13. The Faith Of A Child
14. Sunflower (Feat. Drake)
15. Dream
16. Push

standardowe Gitarowe Riffy, Zniewalające Melodie I Niezaprzeczalny Liryzm - To wynajdziecie Na Dziewiątej W Dorobku Lenny'ego Kravitza Płycie Studyjnej, A Pierwszej Dla Wytwórni Roadrunner /Atlantic. Do Tej, Dość Długiej Już, Listy Należy Dopisać 16 Nowych, genialnych Numerów, W Których Słychać uwielbiany poprzez Kravitza Soul, Ostrego Gitarowego Rocka, Prześliczne, Liryczne Ballady. Lenny Na Płycie Jest Taki, Jak Na Każdym Poprzednim Wydawnictwie - Wielobarwny. Raz Mamy Drapieżnego Rockmana, Po Nim Przychodzi Rozsiewający Erotyzm I Zmysłowość Wielbiciel Soulu, Zaś Po Nim Melancholijny I subtelny Balladzista. W produkcji Tego Niesamowitego Zestawu 16 Piosenek Wspomogli Kravitza pomiędzy Innymi Gitarzysta Craig Ross, Nowoorleański Jazzman Trombone Shorty I DJ Military. Kompilacje Powstały W Wielu Miejscach - nawet W Paryżu I W Niemałej Części Na Wysepce Na Bahamach, Które Lenny Uwielbia. Tam Powstała między Innymi Piosenka Life Ain't Ever Been Better Than It Is Now. A Także natchniona Tańcem kobiet W Jednym Z Klubów Na Bahamach Boongie Drop, W Której Gościnnie Pojawia Się Jay-Z i DJ Military, Didżej W Klubie, W Którym Tańczyły Panie, Które Zainspirowały Lenny'ego. Liquid Jesus Z Kolei, To Efekt Pracy Artysty W Stolicy Francji. Dużo Z Piosenek Nawiązuje Do Tego, Czego Słuchałem Jako Nastolatek - Soulu I R&B, Kapel W Stylu Earth, Wind And Fire, Quincy'ego Jonesa - Zdradza Lenny. Tytuł Krążka Ma Związek Z Filmem Dokumentalnym, Który Kravitz Obejrzał W Telewizji. Dotyczył On Rasizmu W Ameryce Po Wybraniu Baracka Obamy Na Prezydenta. W Tej Kwestii Artysta, posiadający Korzenie żydowsko-murzyńskie, Nawiązuje W Tekstach Do Historii swojej Rodziny. Lecz Generalnie Muzyka Na Krążku Ma Inny Cel aniżeli Poruszanie Sumień. To Celebracja, Radość. Każdy, Kto Posłucha Tych Piosenek, Będzie Czuł Się Podniesiony Na Duchu - gwarantuje Lenny. Dziewiątą Płytą Artysta Daje Nam Do Zrozumienia, iż Po Ponad 20 Latach Działalności, Czterech Nagrodach Grammy, Przeszło 35 Mln Sprzedanych Albumów, Absolutnie Nie Ma Zamiaru Spoczywać Na Laurach. Album Promuje Rockowa Piosenka Stand. 9 Listopada Lenny Kravitz Zagra Po Raz Kolejny W Polsce, Na Torwarze W Warszawie. Warto Wybrać Się Na Ten Koncert, aby Posłuchać Nowych Piosenek Artysty. Zapewniam, że To Będzie wyjątkowo Inspirujące Przeżycie. Mam teraz Niesamowity Zespół, Z Kapitalną Sekcją Dętą I Chórkiem. Będziemy Dawać Niesamowitego Czasu - zapewnia Ze śmiechem Pełen Optymizmu Lenny. I Lepiej Mu Wierzyć.

1 Black And White America, 2 Come On Get It, 3 In The Black, 4 Liquid Jesus, 5 Rock Star City Life, 6 Boongie Drop (feat. JAY Z & DJ Military), 7 Stand, 8 Superlove, 9 Everything, 10 I Can't Be Without You, 11 Looking Back On Love, 12 Life Ain't Ever Been Better Than It Is Now, 13 The Faith Of A Child, 14 Sunflower, 15 Dream, 16 Push.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.