Menu

Fabryka - Rock Fantastyczno - Naukowy

Cechy produktu

  • Producent Fabryka 
  • Nośnik CD 

Opis

Płyta "Rock fantastyczno-naukowy" to fonograficzny debiut zespołu Fabryka działającego od roku 2004. Grupa łączy klasyczny rock, brzmienia elektroniczne i melodyjnie wyśpiewane - poetyckie teksty. Fabryka nawiązuje do najkorzystniejszych tradycji rock`a lat 80-tych i 90-tych. Po kilku latach koncertowania, zespół skoncentrował się na pracy w studio. Pod czujnym uchem Andrzeja Puczyńskiego powstały od razu dwie płyty. Pierwsza z nich to "Rock fantastyczno-naukowy".
Autorem muzyki i tekstów jest wokalista i założyciel zespołu Sylwek Domański. Na płycie znalazł się tuzin nietuzinkowych utworów. Każdy z nich to opowieść o przeżyciach i myślach rożnych - czasem prawdziwych - postaci. W jednym z utworów zespół odwołuje się do klasyki literatury narodowej, cytując fragment tekstu"Wesela" Stanisława Wyspiańskiego. Grupa gwarantuje, iż "ciąg dalszy nastąpi...".
Skład zespołu:
Sylwek "Sly" Domański - śpiew,
Jarek "dr Tasak" Krzyżaniak - gitary,
Sławek "Wesół" Wesołowski - klawisze, chórki,
Marek "Maurycy" Nowowiejski - bas, chórki,
Szymon Pawlak - perkusja

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.