Menu

In Through The Out Door (Reissue) [Deluxe Edition]

Cechy produktu

  • Producent Led Zeppelin 
  • Nośnik CD 

Opis

`In The Evening`, `All My Love`... To chyba najszczególniej znane wizytówki ostatniej płyty fenomenalnej grupy Led Zeppelin nagranej z Johnem Bonhamem, czyli `In Through The Out Door`. W kolekcji wznowień studyjnych płyt zespołu, materiał ukazuje się ponownie w wersji zremasterowanej przez Jimmy`ego Page`a z oryginalnych analogowych taśm!

Reedycja dostępna jest zarówno na CD, jak i na płytach winylowych i w formacie cyfrowym. Kolekcjonerzy ponownie mogą się cieszyć z edycji super deluxe boxed set. Zgodnie z tradycją wznowień, Jimmy dodał bonusowe nagrania audio, które znalazł w swych przepastnych domowych archiwach. Do wydanej w 1979 roku płyty, sześciokrotnie platynowej w USA, Page dołączył ekstra dysk, na którym znalazły się między innymi wczesne miksy kompilacji, pod innymi tytułami, w tym `The Hook` (`All My Love`), `The Epic` (`Carouselambra`), `Blot` (`I`m Gonna Crawl`).
,

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.