Menu

Jesteśmy Najlepsi

Cechy produktu

  • Producent Universal Music 
  • Nośnik CD 

Opis

`Jesteśmy najlepsi` to nowa płyta zespołu Big Cyc, która w maju ukazała się nakładem wrocławskiej wytwórni Lou & Rocked Boys, znanej z promowania ambitnej rockowej muzyki spod znaku rocka, reggae, ska, punk.
`Jesteśmy najlepsi` to piętnasta płyta studyjna w dorobku zespołu, a licząc kompilacje typu `The Best Of ` z premierowymi piosenkami jako bonusami i płyty DVD, to dwudziesta. Płyta pozostała nagrana w katowickim MAQ Records Studio w kilku aktywnych sesjach na przestrzeni 2014/ 2015. Zawiera 14 nowych piosenek, z których kilka znanych jest już z teledysków publikowanych na You Tube takich jak `Zegarek Putina`, `Koło`, `Gender song` czy `Lato w Afganistanie`.
aktualnie płytę pilotuje piosenka tytułowa `Jesteśmy najlepsi` do której powstał teledysk z udziałem takich sław sportu jak Otylia Jędrzejczak, Dariusz Michalczewski, Artur Siódmiak, Adam Korol, Szymon Kołecki, Marcin Lijewski, Piotr Świerczewski i wielu innych mistrzów oraz młodych sportowców, podopiecznych Fundacji Akademia Sportu Artura Siódmiaka.
Piosenka i teledysk `Jesteśmy najlepsi` to wydarzenie o charakterze artystyczno-sportowym. Utwór promuje sportową rywalizacje fair play, propaguje zdrowy fason życia i postawy antyrasistowskie, krzewi ducha walki i optymizmu. Stanowi także zachętę do uprawiania sportu przez młodzież szkolną unikającą lekcji WF.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.