Menu

Preliminaires

Cechy produktu

  • Producent Universal Music 
  • Nośnik CD 

Opis

1. Les Feuilles Mortes
2. I Want To Go To The Beach
3. King Of The Dogs
4. Je Sais Que Tu Sais
5. Spanish Coast
6. Nice To Be Dead
7. How Insensitive
8. Party Time
9. He's Dead/she's Alive
10. A Machine For Loving
11. She's A Business
12. Les Feuilles Mortes

"W Pewnym Momencie Miałem Po Prostu Dosyć Słuchania Idiotycznych Zbirów Z Gitarami, Którzy Grają Bzdurną Muzykę I Zacząłem Słuchać Dużo Utworów Z Ery Nowego Orleanu, Jazzu W Stylu Louisa Armstronga, Jelly Roll Morton. Ja za każdym razem Lubiłem Spokojniejsze Ballady.

Tematy Przewodnie I Teksty Utworów Na Tej Płycie Są zainspirowane Lekturą Kontrowersyjnego Francuskiego Powieściopisarza Michel'a Houellebecq'a, Jego Książką "The Possibility Of An Island, Którą Przeczytał Iggy.

"Książka Jest O śmierci, Seksie I Końcu Rasy Ludzkiej A Także O Innych nad wyraz Zabawnych Rzeczach [...] Gdy Się Ukazała, To Przeczytałem Ją Z Ogromną Przyjemnością. A W Głowie Stworzyłem Sobie Muzykę, Która Była Muzyką Słyszaną W Mojej Duszy w trakcie Lektury Tej Książki, Wyjaśnia Iggy Pop.

Tytuł "Preliminaires" Znaczy Po Francusku Gra Wstępna. Iggy Pop Wyjaśnia, że Album Ten Powstał Specjalnie Dla Francji I Ludzi Mówiących Po Francusku. Na Płycie śpiewa Po Francusku Cover Standardu Jazzowego "Les Feuilles Mortes" (Martwe Liście), Którego Oryginalną Wersję Stworzył Joseph Kosma I Jacques Prevert. Utwór Ten Wykonywało Po Francusku Wielu Znanych Artystów, M.in. Yves Montand I Edith Piaf. Na Płycie Znajduje Się jeszcze Utwór "King Of The Dogs", W Którym Wyczuwalny Jest Wpływ Nowego Orleanu. To Historia O Psie O Imieniu Fox, Który Wyjaśnia "jak Fajnie Jest Być Psem I Jak bardzo Przewyższa To Ludzkie życie. Kolejnym Utworem Jest "How Insensitive, standard Jazzowy I Bossa Nova, Którego Autorem Jest Antonio Carlos Jobim.

Obrazy Do Albumu Stworzyła Francusko-irańska Graficzka, Pisarka I Reżyser Filmów Animowanych Marjane Satrapi. Marjane I Iggy Poznali Się, Gdy W 2007 Roku Poprosiła Go O Podłożenie Głosu Jednemu Z Bohaterów Jej Animowanego Filmu "Persepolis", Który Był Nominowany Do Oscara.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.