Menu

Siesta 9

Cechy produktu

  • Producent Universal Music 
  • Nośnik CD 

Opis

Dziewiąta już część bestsellerowej kolekcji, sygnowanej nazwiskiem Marcina Kydryńskiego: "Po pięciu latach życia w Lizbonie i niezliczonych radiowych i koncertowych spotkaniach z muzyką luzofońską, po tak wielu Państwa pytaniach o to kto, gdzie, kiedy, skąd...

powstała wreszcie książka, która - wierzę - odpowiada na te pytania. National Geographic wydał `Lizbonę. Muzykę Moich Ulic` w maju i od tamtej pory płynęły w moim kierunku prośby, groźby i szantaże, a także głębokie wyrzuty, iż tak wielu słowom i fotografiom o muzyce nie towarzyszy ani jeden dźwięk.

Na nic zdały się tłumaczenia, iż przecież na poprzednich ośmiu siestowych płytach pojawiały się postacie ze stronic przyszłej książki. Posiadają zatem Państwo dziś w rękach, a co ważniejsze, w uszach ścieżkę dźwiękową do `Muzyki moich ulic`.

Ma się rozumieć, żaden z utworów nie został wcześniej zastosowany na naszych płytach, choć nieuchronnie wracają te same postacie. Ale pojawia się też parę osób po raz pierwszy, jak pieśniarka z Rua Augusta-Dona Rosa, jak Ritinha, Ana Lains, Vitorino, Muxima, Luis z Fernandą czy, bagatela: Amalia, Marceneiro czy Tristao da Silva.

Dość trudno uwierzyć, iż debiutują także legendy, giganci, postacie fundamentalne, jak Carlos do Carmo czy Ivan Lins. Cieszę się nadzieją, iż muzyka moich ulic stanie się także muzyką Państwa wrażliwych serc".

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.