Menu

Vypsana Fixa - Fixmisja (Digipack) - Zakupy powyżej 60zł dostarczamy gratis, szczegóły w sklepie

Cechy produktu

  • Producent Polskie Radio S.A. 
  • Nośnik CD 

Opis

"fiXmisja" to kompilacja największych przebojów czeskiego zespołu vypsana fiXa.

poprzez 15 lat swej działalności Vypsanie udało się nie tylko rozpowszechnić rodzinne Pardubice, znane z reguły dzięki piernikom, wyścigom (konnym i żużlowym), hokejowi na lodzie i semtexowi,również zaistnieć na czeskiej scenie rockowej wspinając się aż na jej wierzchołek.

solidnie zdeterminowany na sukces zespół elektryzuje swoją muzyką publiczność jednocześnie na niedużych scenach klubowych jak i na tych wielkich, podczas różnych festiwali. Dzięki licznym koncertom fiXa zyskała entuzjastów w przeróżnych rejonach świata, m.in. We Włoszech, Anglii, Japonii oraz Polsce.

Zamykające "fiXmisję" piosenki "Klenot" i "Detaily" z powodzeniem zaistniały na Liście Przebojów Trójki, a tym co jeszcze łączy vypsanę fiXę z naszym krajem są wspólne koncerty z zespołem Hey.

Za sukcesem fiXy stoją bez wątpienia ogromna charyzma i autentyczność członków zespołu, a także surrealistyczne teksty lidera, w których posiada się równocześnie Lou Reed jak i `Czterej pancerni i pies`. Nieraz wybrzmiewają w nich obcojęzyczne wstawki, polscy fani z pewnością zwrócą uwagę na refren: "Uwaga, uwaga! Palenie tytoniu sprawia raka."

p.s. Vypsana fiXa w polskim tłumaczeniu znaczy po prostu wypisany flamaster

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.