Menu

Jeste Bogiem - Soundtrack (Płyta CD)

Cechy produktu

  • Producent Universal Music 
  • Nośnik CD 

Opis


Jedna Z Najważniejszych Premier Kinowych 2012 Roku, Jesteś Bogiem W Reżyserii Leszka Dawida, To Oczekiwany Od Blisko Dekady Film O Legendarnej Grupie Paktofonika, Która Na zawsze Zmieniła Oblicze Polskiego Hip-hopu.

Za Sprawą Niezwykłej Historii Piotra Łuszcza - Magika (Marcin Kowalczyk), Sebastiana Salberta - Rahima (Dawid Ogrodnik) I Wojciecha Alszera - Fokusa (nagrodzony Złotymi Lwami Za Rolę W Chrzcie Tomasz Schuchardt) Rzesze Wiernych entuzjastów PFK i Kinomani Spragnieni Prawdziwego Obrazu Polski, Prześledzą Losy Trzech Kumpli Z Mikołowa I Katowic, Którzy Dzięki Oryginalnym Utworom, Takim Jak popularny Jestem Bogiem, Stali Się Głosem Pokolenia Młodych Polaków. Młodych Aktorów Wspomagali pomiędzy Innymi: Marcin Dorociński, Przemysław Bluszcz I Arkadiusz Jakubik. Obraz Jesteś Bogiem, produkowany W Studiu Kadr, posiadającym Na Koncie Takie Kultowe Produkcje, Jak Baby Są Jakieś Inne, Sala Samobójców I Nagrodzony Złotymi Lwami Rewers, Ukaże Dramatyczne Losy Zwykłych Kumpli Z Osiedla, Którzy Za Miłość Do Muzyki, Wolności I Niezależności Gotowi Byli Zapłacić Najwyższą Cenę.

Paktofonika Powstała W 1998 Roku, A Jej Nazwę, Oznaczającą Pakt Zawiązany Przy Brzmieniu Głośnika, Wymyślili Magik I Rahim. Trzy Wydawnictwa Zespołu: Kinematografia, Mini Album Jestem Bogiem i Archiwum Kinematografii Sprzedały Się W Gigantycznych Nakładach. Wkrótce Po Premierze Kinematografii Fanami Paktofoniki Wstrząsnęła Wiadomość O Samobójczej śmierci Magika.

Utwory:
1. Ważne To Jest Dla Ciebie? (Fragment 1)
2. Paktofonika - Chwile Ulotne
3. Ten Koleś Ma Power (Fragment 2)
4. Ja To Ja - Paktofonika
5. Pakt Przy Dźwiękach Głośnika (Fragment 3)
6. Paktofonika - Priorytety
7. Magik, O Co Ci W życiu Chodzi? (Fragment 4)
8. Czilałt - DJ 5:Cet (Motyw Instrumentalny)
9. Jestem Artystą I Dla Mnie To Coś Znaczy! (Fragment 5)
10. Paktofonika - Jestem Bogiem
11. Magika Nie Ma! (Fragment 6)
12. Śmierć Magika - DJ 5:Cet (Motyw Instrumentalny)
13. Jestem Bogiem! (Fragment 7)
14. Nowiny - Marcin Kowalczyk (Bonus)
15. Priorytety - Marcin Kowalczyk, Tomasz Schuchardt I Dawid Ogrodnik (Bonus)
16. Lepiej Być Nie Może? Marcin Kowalczyk, Tomasz Schuchardt I Dawid Ogrodnik (Bonus)
17. A Co Oni W Ogóle Grają? (Fragment 8) (Bonus)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.