Menu

L'Oreal Expert Professionnel - LUMINO CONTRAST szampon 250 ml

Cechy produktu

  • Producent L'Oreal 
  • Rodzaj włosów suche i zniszczone 
  • Pojemność 1000 ml

Opis

KĄPIEL OLÉO-RELAX

Syampon Oléo Complexe - pierwszy tak delikatny towar do włosów na bazie olejków. Kąpiel przeznaczona do codziennego oczyszczania każdego rodzaju włosów. Zezwala na aktywną, a zarazem subtelną pielęgnację włosów bez ryzyka ich nadmiernego obciążenia.

specyficzna formuła kąpieli z dodatkiem olejów arganowego, kameliowego i kukurydzianego powoduje, iż codzienna pielęgnacja włosów staje się przyjemnością. Produkt sprawdza się wspaniale przy oczyszczaniu każdego rodzaju włosów - szlachetne olejki zawarte w Oléo Complexe gwarantują bogatą pielęgnację bez efektu nadmiernego obciążenia włosów. Lekka formuła kąpieli łatwe rozprowadzenie towaru na całej powierzchni włosów.

Kąpiel do włosów z olejkami nałożyć na wilgotne włosy. Delikatnie masować skórę głowy do momentu wytworzenia się piany. Następnie dokładnie spłukać. W razie zapotrzebowania czynność powtórzyć pozostawiając kąpiel poprzez kilka chwil na włosach. Po zastosowaniu kąpieli można przejść do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.

Kąpiel do włosów na bazie olejków doskonale wzbogaca codzienną pielęgnację każdego typu włosów. Włosy odczuwają bogaty dotyk odżywczych olejków, zostają otulone złotym blaskiem i poczuciem niesłychanej lekkości. Kąpiel pozwala wydajnie oczyszczać włosy z skażeń, pozostawiając je miękkie, odżywione, a zarazem lekkie. Sprawne działanie kąpieli do włosów zapewnia unikalne połączenie komponentów energicznych zawartych w Oléo Complexe.

  • Olej arganowy - parametry odżywcze, regeneracyjne i naprawcze.
  • Olej kukurydziany - wykazuje działanie przeciwutleniające i zmiękczające włosy.
  • Olej kameliowy - wygładza włókna włosów i nadaje im lśnienie.

w wyniku czego kąpiel zagwarantuje intensywną, a jednocześnie subtelną pielęgnację, która przynosi efekt odżywionych, lekkich, aksamitnie miękkich i błyszczących włosów.

objętość 1000 ml

W związku z regulaminem naszego sklepu możesz kupić maksymalnie 6 sztuk tego artykułu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.