Moje konto  ▾

Mydełko Węglowe

Producent HelfyT WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Helfy.pl - zdrowy styl życia

15 opinii

Mydełko Węglowe

Mydełko Węglowe

✓  Dostępny od ręki

14

Przejdź do sklepu ▸ Helfy.pl - zdrowy styl życia

Informacje o produkcie

ProducentHelfyT

Mydło zawierające aktywny węgiel drzewny. Działa przeciwbakteryjnie, przeciw-wirusowo, odkażająco. Przeznaczone do pielęgnacji skóry skłonnej do podrażnień, zanieczyszczonej i trądzikowej. Łagodzi ugryzienia owadów.

Zawarty w mydle węgiel aktywnyMa niezwykle silne właściwości oczyszczające. Oczyszcza pory z zanieczyszczeń i toksyn. Rozjaśnia miejscowe przebarwienia. ma niezwykle silne działanie oczyszczające. Otwiera pory i oczyszcza je, usuwa toksyny, zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka. Doskonale łagodzi podrażnienia i przyspiesza gojenie zranień. Usuwa nieprzyjemne zapachy. W mydle węgiel zachowuje swoje własności co umożliwia usuwanie toksyn, bakterii z powierzchni, a nawet z głębszych warstw naskórka. Dostarcza do komórek skóry tlen i poprawia ich ukrwienie. Działa przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie, przeciw-wirusowo. Jedyny, skuteczny środek na przebarwienia pigmentacyjne.

Unikatowe mydełka są ręcznie robione, na bazie cennych olejów roślinnych. Surowce z którego jest wyrabiane każde mydło są starannie dobrane - szlachetne oleje połączone z masłem sheaMasło Shea zaliczane jest do naturalnych filtrów chroniących skórę przed działaniem promieni UV i opóźniających procesy jej starzenia. Działa przeciwobrzękowo, przeciwzapalnie i łagodząco na skórę. Ma właściwości wygładzające i rewitalizujące. Nie ma działania alergizującego, może być aplikowane bezpośrednio na wszystkie obszary skóry. Wykazuje duże powinowactwo do warstw lipidowych naskórka i wspomaga ich ochronne działanie oraz wzmacnia cement międzykomórkowy. Doskonałe podczas chłodniejszych pór roku. idealnie nawilżają i odżywiają skórę. Każde mydełko jest niepowtarzalne, wykonywane w małych partiach według oryginalnej receptury. Mydełka są w pełni naturalne nie posiadają chemicznych dodatków i środków pianotwórczych. Mycie nimi to czysta przyjemność. Podaruj sobie i bliskim odrobinę naturalnej wyjątkowości.

Waga: 90g

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.