Menu

Karcher HD 13/35 Ge

Cechy produktu

  • Producent Karcher 
  • Maksymalna temperatura wody 60 °C

Opis

Urządzenie jest nad wyraz rekomendowane do zastosowań w budownictwie i inżynierii lądowej, przemyśle stoczniowym, rolnictwie, leśnictwie, a także w branży komunalnej. Wszystkie podzespoły urządzenia chronione są przez solidną metalową ramę.

cechy I mocne strony Przemysłowy pistolet istotnie wytrzymały przemysłowy pistolet wysokociśnieniowy Kärcher został zaprojektowany do zastosowań heavy duty. Regulacja szybkości obrotowej Po upływie 20 s od zwolnienia spustu pistoletu, silnik wejdzie na bieg jałowy, dzięki temu praca z tymi urządzeniami staje się istotnie ekonomiczna.

Wpływa to także na wydłużenie żywotności maszyn. Mobilność Wyposażenie Rozrusznik elektryczny Wąż wysokociśnieniowy, 10 m Lanca spryskująca ze stali szlachetnej, 700 mm Dysza płaska Zawór bezpieczeństwa Licznik godzin pracy

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.