Menu

Karcher HD S-8/18 4 M

Cechy produktu

  • Producent Karcher 
  • Moc 5.5 kW
  • Ciśnienie maksymalne 180 bar
  • Wydajność tłoczenia 800 l/h
  • Maksymalna temperatura wody 30 °C

Opis

W zestawie z RM 31 eco!efficiency 10l 6.295-647.0, RM 81 eco!efficiency 10l 6.295-643.0, pianownicą 2.112-017.0, szybkozłączką żeńską 2.115-000.0, dwoma szybkozłączkami męskimi 2.115-001.0 oraz dwoma kanistrami 9.537-669.0 Urządzenie cechuje się wygodą obsługi, łatwością serwisowania oraz nieszablonową mobilnością i łatwością manewrowania (m.in.

dzięki przeniesieniu środka ciężkości). Przed odkładaniem się kamienia kotłowego i korozją chronią urządzenie środki zmiękczające wodę (RM 110 i RM 111 ASF). Po wsunięciu butelki ze środkiem w specjalną kieszeń urządzenie identyfikuje go dzięki chipowi umieszczonemu w opakowaniu.

W razie braku środka pielęgnacyjnego urządzenie zawiadamia konieczność zamiany butelki. Precyzyjny filtr wody montowany na wejściu chroni pompę przed zanieczyszczeniami z wody. Można go prosto wymontować i wyczyścić, co pokaźnie rozszerza jego efektywność.

czujka temperatury spalin wyłącza silnik przy temperaturze przekraczającej 300°C. System tłumienia drgań SDS redukuje pulsacje ciśnienia w układzie wysokociśnieniowym urządzenia i przez to wydłuża żywotność wszystkich składników pompy po stronie wysokociśnieniowej.

Po włączeniu funkcji eco!efficiency urządzenie podgrzewa wodę tylko do temperatury 60°C, co sprawne czyszczenie choćby silnych zabrudzeń, a jednocześnie pozwala oszczędzać paliwo ograniczając jego zużycie do około 20%.

W standardzie pistolet wysokociśnieniowy EASY!Force Advanced. Technika EASY!Force redukuje siłę potrzebną do utrzymania spustu pistoletu do zera. W dodatku urządzenie posiada system mocowania wyposażenia EASY!Lock pozwalający 5x szybciej zmieniać wyposażenie tradycyjny system gwintów.

właściwości I zalety wydajne W trybie eco!efficiency urządzenie podgrzewa wodę do temperatury 60°C. Dzięki eco!efficiency oszczędzasz paliwo – choćby o 20%. Maksymalna skuteczność Wysokowydajna technika palnika.

4-biegunowy, wolnoobrotowy silnik dopasowany do długiej pracy Bezpieczne używanie staranny filtr wody montowany na wejściu broni pompę przed skażeniami z wody. Czujnik temperatury spalin wyłącza silnik przy temperaturze przekraczającej 300°C, zapewniając bezpieczeństwo użytkownikowi.

SDS redukuje pulsacje ciśnienia w układzie wysokociśnieniowym urządzenia i poprzez to wydłuża żywotność wszystkich elementów pompy po stronie wysokociśnieniowej. Wygodne w przechowywaniu Bezpieczne miejsce do przechowywania akcesoriów i środków czyszczących.

ergonomiczne uchwyty na obudowie. Mobilne pokaźne koła. Udogodnienia w obsłudze pomagają pokonać przeszkody terenowe np. Krawężniki. Oszczędza energię i czas: pistolet wysokociśnieniowy EASY!Force i system mocowania wyposażenia EASY!Lock Praca bez zmęczenia: pistolet wysokociśnieniowy EASY!Force System mocowania wyposażenia EASY!Lock: trwały i wytrzymały.

Wyposażenie Pistolet spryskujący, EASY!Force Advanced Wąż wysokociśnieniowy, 10 m Lanca spryskująca, 1050 mm Dysza power Zbiornik na środek czyszczący, środek zmiękczający i zbiornik paliwa napełniane z zewnątrz Panel kontrolny z diodami oznajmiającymi automatyczne zniżanie ciśnienia po wyłączeniu urządzenia Wtyczka ze zmiennikiem biegunów (trójfazowe) Układ kontroli serwisowej z wyświetlaczem LED Dwa zbiorniki na detergenty Zabezpieczenie przed pracą na sucho

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.